2733
2734
عنوان

بخاطر ته دیگ زنگ زدن پلیس 😶

1174 بازدید | 81 پست

بچه ها الان یچیزی یادم اومد گفتم بگم

چن سال پیش یکی ای فامیلامون خونه یکی از اقوام شوهرش بوده بعد سر سفره بخاطر ته دیگ دعوا شده بود 

کلی همو زده بودن 

اون وسط یکی اومده بود بقیه ته دیگ رو خورده بود بین شلوغی 

اونو خیلی بد زدن 😐

خلاصه پلیس اومده بود ولی نمیدونم بعدش چیشد و اینا 

نصفه شبی پ چیزا یادم میادا😑😂😂

مرا هزار امید است و هر هزار تویی 💫🌱

توو دنیا۷۹۴۶۳۴۵۱۹۲ آدم هستن که...آفرین! همینجوری که به اعداد توجه نکردی،به حرفاشونم توجه نکن            به قولِ دکتر انوشه:«رمز آرامش تو اینه که بدونی رفتنی میره، اومدنی میاد، موندنی میمونه، شدنی میشه، نشدنی نمیشه و غصه خوردن تو هم هیچ تاثیری تو این رفت وآمدها و شدن و نشدنها نداره!🖤🕊»پس لحظه لحظه ی زندگیتو بخاطر چیزایی که نمیتونی تغییرشون بدی، پوچ نکن!🤍این متن رو همیشه سرلوحه زندگیتون قرار بدید؛“راضی باش” به هر چی اتفاق افتاد که اگه خوب بود زندگیتو “قشنگ” کرد و اگه بد بود تو رو “ساخت” …“مدیون باش” به همه آدمای زندگیت که خوباش بهترین “حسارو” بهت میدن و بداش بهترین “درسارو” …“ممنون باش” از اونی که بهت یاد داد همه شبیه “حرفاشون” نیستن و همیشه همونجوری که میخوای “پیش نمیره” …زندگی همینقدر ساده اس من انتخاب کرده ام شاد باشم ..https://abzarek.ir/service-p/msg/1371242

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

برای ته دیگ اول دعوا چجوری استارت خورد که به کتک و پلیس منتهی شد😑😐

معلم دینی فقط اونجاش که توی جواب دادن به سوالا گیر میکرد و میگفت بچها عقل آدمی قادر به درک بعضی چیز‌ ها نیست🤣😁من‌وقتی فیلم دوبله میبینم احساس میکنم یه اتفاقایی داره به زبون اصلی میفته که نمیخوان به من بگن🫤😐‏من : *به پوست خود ميرسد، روتين پوستي انجام ميدهد، كمتر چربي ميخورد.*پريود : *wait a minute bitch.*🥲

عررررررررررر فقط قیافه پلیسه دیدنی بودهههههههه

ایمه هَررر آرزو کِیمِن بَقیه و پِی رَسین...💔 وِی شهر باید بِچِم یَ شهَری غَمه...🖤خدایا راس بوش ! بقیع اَگرَدِت نِسبَتی دیرن؟!🥲

شوخی نکنننننن😂😂😂😂😂😂😂😂

خوبه کشته ندادن

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
2706