2726
عنوان

شما بودید چیکار میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 70 پست
باور کن همینو کم دارم پدرش عیاشه دوس دختر داره میترسم شوهرمو به راهه بد بکشه

الان مثلا کنترلش کردی؟ پرتش کردی بیرون.

تازه شوهرت اگه بخواد میره .عین این دارو خریدن.

تو با کاری که میکنی داری خودت رو حذف میکنی

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر می شکنیم باز نمکها دارد!!
با کاری که برای پدر و مادرش کنه هیچ وقت مخالفت نمیکنم . چون اول که خدا رو خوش نمیاد دوم که از چشمش م ...

منو شب پدرش نمیزارع بیرون ببره میخورن مرد ها منو 

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عیاشه معتاده زن بازه فالچی هست بازم بگم یا کافیه؟

ببین هر چییییی باشه پدرشه میتونه رهاش کنه ؟ یکم منطقی باش عزیزم تو خدایی نکرده پدر مادرت بَده بَدم باشن میتونی ولشون کنی ؟

امکان نداره کی میادزندگی پسرشوخراب کنه؟بزرگش کردی

میشناسمش پدرشو حتی دعا هم نوشته همو مثل گرگ ببینیم باور کن تا ۶ ماه اول باکره بودم رابطه نداشتیم

2728
اره میگفتم

بنظرم شما ته دلت ی چیزی هست نمیدونم چی اما باعث شده انقد دلت سخت بشه خداحل کنه واست اسی جان

کار خوبووو خدا میکنع ک با کسی حرف نمیزنه🙃نه تو آنی ک همانی.......نه من آنم ک تو دانی🧸
ببین هر چییییی باشه پدرشه میتونه رهاش کنه ؟ یکم منطقی باش عزیزم تو خدایی نکرده پدر مادرت بَده بَدم ب ...

پدرمو اره چون اون منو به این زندگی محکوم کرده

عیاشه معتاده زن بازه فالچی هست بازم بگم یا کافیه؟

چی بگم بازم پدرشه قاتل هم باشه پدرشه اگه قرار بود شوهرت از راه به در شه تو این چند سال شده بود

۲ سال کاربر خاموش بودم 🥲به خووم گفتم هر وقت باردار شودی عضو میشی اما خوب دیگه طاقت نیوردم و عضو شودم امیدوارم به زودی هم باردار بشم 😊😊😊🤰🤱😊❤لطفا باهم مهربون باشید 😘😘 من به امسال امیدوارم🌾🌾
الان مثلا کنترلش کردی؟ پرتش کردی بیرون. تازه شوهرت اگه بخواد میره .عین این دارو خریدن. تو با کاری ...

تازه ازدواج کردیم هر وقت شب میشه یا نیاد تا ۲ شب میشینه پیش ما یا شوهرمو ازن دور میکنه رابطه نداشته باشیم که خدارو شکر توانست تا ۶ ماه اول باکره بودم

چی بگم بازم پدرشه قاتل هم باشه پدرشه اگه قرار بود شوهرت از راه به در شه تو این چند سال شده بود

تازه ازدواج کردیم یه سال نشده

تازه ازدواج کردیم یه سال نشده

منظورم سال هایی هست که پیش پدرش بوده

۲ سال کاربر خاموش بودم 🥲به خووم گفتم هر وقت باردار شودی عضو میشی اما خوب دیگه طاقت نیوردم و عضو شودم امیدوارم به زودی هم باردار بشم 😊😊😊🤰🤱😊❤لطفا باهم مهربون باشید 😘😘 من به امسال امیدوارم🌾🌾
2706