2726

من خودم از مهر ماه از ترس  دراومدم در واقع برگشتم به زندگی واقعییم🙂🙂

زنده‌ام؛ هرچه زدی تیغ به شریان نرسید!یڪ‌جابہ‌کنارِتو،اَرزد‌بہ‌جَهان‌با‌غِیر...🔥-هوشنگ ابتهاج❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹 به نظر همدیگه احترام بزاریم قرار نیست چون هم نظر نیستیم دشمن هم باشیم که🤌🏼🚶🏻‍♀️ میشه منو مهمون یه صلوات کنید؟😍💋من همون راحیل ۳۱۳۰ هستم که با کراشمم. نی نی سایت و مورد عنایت قرار دادممم دعا کنید بهم هم برسیمم 😌انسانی خوندم ولی عاشق پزشکیم کنکور ۴۰۲ شرکت میکنم انشاءلله که منم قسمت بشه روپوش سفید و تنم کنم🫂🥼🩺

اره خدارو شکر

خدا با ظهور امام زمان ان شالله همه ی مشکلاتمون رو حل کنه

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

وچقدر این قضیه سیاسی بود و چقدر از همون اول معلوم بود هم ویروسو و هم واکسنشو  خود چینی ها ساختن و اینا همه فقط و فقط برای رشد اقتصادشون و جیبشون رو از فروش واکسن پر کنن

نه اسمم ترانه اس نه ۱۵ سال دارم😊...نام کاربریم اسم یک فیلم سینمایی با بازی ترانه علیدوستیه ..اصلااا هم به این بازیگر علاقه ای ندارم، همین طوری گذاشتم این نام رو🥰.اگه با همسرت مشکل داری اگه مادرشوهرت خواهرشوهرت اذیتت میکنه اگه بچه ات خیلی اذیتت میکنه و بچه خوبی میخوایی   .    🌸   ذکر استغفرالله ربی و اتوب الیه�🌸  رو یادت نره.زیاد تکرارش کن .بی جواب نمیمونی. این حرف خیلی از مراجع هست وحدیث زیاد داریم که گاهی مشکلات ما بخاطر گناهان مونه..پس با این ذکر ان شالله که گناهامون بریزه و مشکلاتتمون حل بشه🌷🌷🌷                  در ادامه اینکه  اگه امضا رو خوندی و برام یک صلوات بفرست تا که به حاجت دلم برسم.🌺و همچنین منو همسرم و دختران گلم عاقبت بخیر بشیم که از همه چیز مهمتره بنظرمن🌺.دوست داشتی بهم بگو تا منم برای آرزوهات دعا کنم و صلوات بفرستم.🌹چون واقعا دعای نی نی سایتی ها میگیره.ممنون دوست عزیزم🤗😍..دوست داری تمام مشکلات بشریت هرچه زودتر تموم بشه..پس بگو اللهم عجل لولیک الفرج....که فقط با اومدن آقا امام زمان.عج. این امر محقق میشه😊😊😍❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی ما غمگین تر از همیشه ایم متاسفانه چون وقتی فکر میکنیم به خیلی ها که نمیتونن کمر راست کنن ازین بدبختی لبخندمون نمیاد 😔

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
2728
اره خدارو شکر خدا با ظهور امام زمان ان شالله همه ی مشکلاتمون رو حل کنه

به همین امید بهترین روزای زندگیمون رو زهر کردن بهمون دوست عزیزم 

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
اره خدارو شکر خدا با ظهور امام زمان ان شالله همه ی مشکلاتمون رو حل کنه

انشاءلله

زنده‌ام؛ هرچه زدی تیغ به شریان نرسید!یڪ‌جابہ‌کنارِتو،اَرزد‌بہ‌جَهان‌با‌غِیر...🔥-هوشنگ ابتهاج❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹 به نظر همدیگه احترام بزاریم قرار نیست چون هم نظر نیستیم دشمن هم باشیم که🤌🏼🚶🏻‍♀️ میشه منو مهمون یه صلوات کنید؟😍💋من همون راحیل ۳۱۳۰ هستم که با کراشمم. نی نی سایت و مورد عنایت قرار دادممم دعا کنید بهم هم برسیمم 😌انسانی خوندم ولی عاشق پزشکیم کنکور ۴۰۲ شرکت میکنم انشاءلله که منم قسمت بشه روپوش سفید و تنم کنم🫂🥼🩺
وچقدر این قضیه سیاسی بود و چقدر از همون اول معلوم بود هم ویروسو و هم واکسنشو  خود چینی ها ساختن ...

دقیقااااااا ویروس دست ساز بودههه

ولی ما غمگین تر از همیشه ایم متاسفانه چون وقتی فکر میکنیم به خیلی ها که نمیتونن کمر راست کنن ازین بد ...

انشاءلله که برسه اون روزی که با حکومت امام  زمان هیچ مشکلی توی دنیا نباشه

واقعا؟ ولی من همچنان سفتو سخت ماسک میزنم

اره بخدا 

ماهم هیجا نمیرفتیم کسی نمیومد خونمون این بد بود 

واقعا استرس داشتیم ماسک دوتا دوتا میزدیم اما از مهر دیگه ن ماسک میزنیم نه ن دیگه رعایت میکنیم مسافرتم رفتیم خداروشکر چیزیمون نشده فقط اون دوره ک امیکرونن بود 

همه محلموننن گرفتیم

اره بخدا  ماهم هیجا نمیرفتیم کسی نمیومد خونمون این بد بود  واقعا استرس داشتیم ماسک دوتا ...

پ منم دیه نمیزنم

یه جوری همتون عرق میخورید و گل میکشید که روم نمیشه بگم من هنوز شیر کاکائو با کیک میخورم❗✴