2737
2734
عنوان

دفع بقایای بارداری

5152 بازدید | 22 پست

سلام و شب بخیر دوستان عزیز 

من 45 روز پیش سقط داشتم توی خونه دفع شد ولی رفتم بیمارستان پنساژ کردن موقع مرخص کردن گفتن بقایات کوچکه 

قرص متیل ارگونوین دادن و گفتن ماه بعد سونو رو تکرار کن 

و من قرصا رو خوردم و بعد از یک ماه رفتم سونو

گفتن هنوز بقایا داری 

دکترم گفت قرص میدم تا یک ماه بخور و طناب بزن و پله برو

اگه دفع نشد برو کورتاژ 

متیل و ال دی داد 

متیل هم تموم شد ولی از دفع خبری نیست 

ال دی هم همچنان میخورم

در طی این 45 روز لکه بینی هم دارم شاید بعضی روزها نداشتم 

چندروزه به پیشنهاد تاپیک های نی نی سایت دمنوش کنجد و زعفران هم میخورم 

ولی دفع نشده 

من از کورتاژ میترسم 

راستی اینم بگم خود دکترم گفت بقایات تو قسمت فوقانی رحم هست 

من نمیدونم چرا بیمارستان از همون اول کورتاژ نکرد 

یا چرا دکترم نگفت برم کورتاژ 

از قرص خوردن خسته شدم 

مفنامیک و ترانگزامیک اسید هم داده علاوه بر داکسی سیلین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تخم شوید و تخم کتان و زعفرون دم کن روزی دو سه بار بخور 

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
2728
راستی اینم بگم خود دکترم گفت بقایات تو قسمت فوقانی رحم هست  من نمیدونم چرا بیمارستان از همون ا ...

کورتاژ میگن خیلی سخته خدا کنه همینطوری دفع بشه ، من بعد سقطم اینا رو خوردم خدارو شکر چیزی نموند

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
2738
ممنون گلم خدا کنه دفع بشه  برای من قسمت بدی مونده

رازیانه هم دم کن قاعده آوره

مال من ۳ ماه طول کشید تا دفع شد  گفتن کورتاژ نرفتم با قرص هم نشد یهو خونریزی شدیدی کردم همرا ...

وای چقدر سخت من قصد داشتم مرداد اقدام به بارداری کنم 

متاسفانه تو این سونو متوجه شدم کیست شکلاتی هم دارم 

تا حالا هیچوقت نه علائم داشتم نه متوجهش شده بودم 

دوست دارم زودتر بارداری سالم رو تجربه کنم 

وای چقدر سخت من قصد داشتم مرداد اقدام به بارداری کنم  متاسفانه تو این سونو متوجه شدم کیست شکلا ...

من هم سقط داشتم

۱۰ سی سی بقایا داشتم اندومترمم شده بود ۲۳ 

رفتم عطاری بهم دمنوش قره قات داد گف روزی یه فلاکس دم کن بخور هر چی باشه تخلیه میکنه و الان فقط یک سی سی بقایا مونده همش دفع شد

راهکاری بهم ارائه میدید برای دفع تا کورتاژ نشم؟؟ 

سلام عزيزم شما بقاياتون چطور دفع شد ؟

من ١ماه و نیم از سقطم میگذره ۳ سیسی بقایا دارم قسمت تحتانی رحم و پشت دهانه رحم هست.اگه امکانش باشه میخوام پنساژ کنم،درد و بيهوشي داره؟ميشه برام بگي چطوريه؟من الان فقط لكه بيني دارم

سلام عزيزم شما بقاياتون چطور دفع شد ؟ من ١ماه و نیم از سقطم میگذره ۳ سیسی بقایا دارم قسمت تحتانی رح ...

من همون روزی که سقط کردم داخل بیمارستان برام پنساژ کردن. پنساژ یک وسیله انبر مانند رو داخل میکنن و تیکه هایی که مونده میکشن بیرون. بی‌حسی که نداشتم درد هم قابل تحمل بود. 

گفتن ی ذره بقایا داری یک ماه بعد سونو بده 

بعد یک ماه سونو دادم دیدم دفع نشده 

دکتر قرص متیل ارگونوین و ال دی داد تا یک ماه بخورم اگه دفع نشد برم کورتاژ که دقیقا یک ماه بعد از مصرف قرصا  روز دوم پریود درد شدید داشتم و فعالیت زیاد که دفع شد و دوسه روز هم خونریزی شدید 

دوماه بعد از سقط از شر بقایا خلاص شدم ولی خداروشکر کورتاژ نشدم.

2706