2733
2734
عنوان

هركاري ميكنم سريع لو ميرم 😐

114 بازدید | 9 پست

ديگه واقعا دارم فك ميكنم خانوادم تو خونه دوربين كار گذاشتن 😐 هر كاري ميكنم بدون اينكه سوتي بدم مچمو ميگيرن 😐 مدرسم گوشيمو ازم گرفته 😐 خانوادم خيلي بهم بي اعتماد شدن همش حواسشون بهم هست 😐 تو گوشي مامانم داشتم پيج ميزدم گوشيو با خودم اوردم تو اتاقم خوابيدم گوشيو گذشتم زيره پتوم 😐 بابام خيلي زيبا در اتاقمو باز کرد اومد تو بدون اينكه چيزي بگه پتو رو از روم زد كنار گوشي مامانمو برداشت رفت بيرون 😐 منم از لجم رفتم كولرو روشن كردم گفتم كسي جرئت داره كولرو خاموش كنه الانم اومدم تو اتاقم درو قفل کردم 😐 همش نفرین میکنم به اونی که باعث شد خانوادم انقد بهم بی اعتماد بشن 😐 اخه چطوری ممکنه بدون اینکه سوتی بدم لو برم ؟😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐😂😑🙁😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2731

الان بازم میبینی بابات خیلی زیبا کولرو خاموش میکنه

ب هیچ جاشم نیست🚶🏼‍♀️

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است... اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.... 
2738
خوابیده منم تا صب بیدار میمونم هرکی خاموش کنه میرم روشن میکنم 😐

پشتکارتو دوست دارم😂😂

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است... اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق....