2703
2553
عنوان

سوال دارم بیاید لطفا زوددددددد

63 بازدید | 7 پست

سرچ کردم اولش ولی چیزی نیافتم .

بیمه تکمیلی شامل چ کسایی میشه من شوهرم شغلش ازاده میتونه هم براخودش و خودم بیمه تکمیلی درست کنه یافقط شامل اونایی میشه ک کارثابت دارن 

زندگی مثل اب توی لیوان ترک خورده میمونه...بخوری تموم میشه،نخوری حروم میشه، از زندگیت لذت ببر چون در هر صورت تموم میشه...از لحظه لحظه زندگیت لذت ببر!...

[QUOTE=237804389]اول اینکه باید حتما مثلا بیمه تامین اجتماعی باشید و دوم اینکه شرکتی که شخص کار میکنه باید با بیمه تک ...[/QUOTEشوهرم کارش شرکتی نیست یعنی هیچ نوع بیمه ای نمیتونه درست کنه برامون 

زندگی مثل اب توی لیوان ترک خورده میمونه...بخوری تموم میشه،نخوری حروم میشه، از زندگیت لذت ببر چون در هر صورت تموم میشه...از لحظه لحظه زندگیت لذت ببر!...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
[QUOTE=237804389]اول اینکه باید حتما مثلا بیمه تامین اجتماعی باشید و دوم اینکه شرکتی که شخص کار میکن ...

بیمه اجتماعی هم شرکتی هستش

میتونن خودشون رو بیمه تامین اجتماعی کنن ولی بیمه تکمیلی نه

منم گفتم برو تامین اجتماعی کن ولی داداشش بهش میگه نه نمیشه باید کار ثابت داشته باشی زورش میاد😕

2714