2737
2734

🤍💫تنهایے تان را با ڪسے

قسمت ڪنید

ڪه سال ها بعد ،

شما را همین گونه ڪه هستید

دوستـــــ بدارد

با موے سپیدتان ،

شیـار زیر چشمتـان

و لرزش دستـــــ و دلتـــان🤗🤍

سلااااام....وای امشب در انرژی مثبتم دلم میخواد فقط حرررررف بزنم....هرکس انرژیش افتادههههه بیااااااد😁😁😁😍حرف بزنییییم

جهان و کار جهان جمله هیچ در هیچ است🤞🥴🌱خدایا دستم را هرگز رها نکرده ای. پس. از تو میخواهم محکم تر بگیری.🤭

من 😐

توو دنیا۷۹۴۶۳۴۵۱۹۲ آدم هستن که...آفرین! همینجوری که به اعداد توجه نکردی،به حرفاشونم توجه نکن            به قولِ دکتر انوشه:«رمز آرامش تو اینه که بدونی رفتنی میره، اومدنی میاد، موندنی میمونه، شدنی میشه، نشدنی نمیشه و غصه خوردن تو هم هیچ تاثیری تو این رفت وآمدها و شدن و نشدنها نداره!🖤🕊»پس لحظه لحظه ی زندگیتو بخاطر چیزایی که نمیتونی تغییرشون بدی، پوچ نکن!🤍این متن رو همیشه سرلوحه زندگیتون قرار بدید؛“راضی باش” به هر چی اتفاق افتاد که اگه خوب بود زندگیتو “قشنگ” کرد و اگه بد بود تو رو “ساخت” …“مدیون باش” به همه آدمای زندگیت که خوباش بهترین “حسارو” بهت میدن و بداش بهترین “درسارو” …“ممنون باش” از اونی که بهت یاد داد همه شبیه “حرفاشون” نیستن و همیشه همونجوری که میخوای “پیش نمیره” …زندگی همینقدر ساده اس من انتخاب کرده ام شاد باشم ..https://abzarek.ir/service-p/msg/1371242

من انرژیم صفره دلم خیلی گرفته

تیکر مال  بارداری نیست👻  🩹❤       سلام دوستان  من به دختر دهه هشتادیم😌  دختر زمستون        دلارام _ مریخی عشقمه 🖇❤معتهد@ دلارامم 💍💕عاطفه_ هستم❤دخیپریشون_سابق💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا آخه الهی بگردم چیشده

هیچی از زندگی از همه چیز خستم مادرم رفیق نیس کمکم نمیکنه خوارم میکنه تحقیرم میکنه هیچ کسو ندارم باهاش خرف بزنم 

تیکر مال  بارداری نیست👻  🩹❤       سلام دوستان  من به دختر دهه هشتادیم😌  دختر زمستون        دلارام _ مریخی عشقمه 🖇❤معتهد@ دلارامم 💍💕عاطفه_ هستم❤دخیپریشون_سابق💖
انرژیهای صفر انرژیه خودتم میگیره اینو وقتی داری میخوابی میفهمی

میدونم عزیزم....ولی دلم میخواد حال. خوبمو تقسیم کنم حیله. هدر بره😍😍

جهان و کار جهان جمله هیچ در هیچ است🤞🥴🌱خدایا دستم را هرگز رها نکرده ای. پس. از تو میخواهم محکم تر بگیری.🤭
2738
هیچی از زندگی از همه چیز خستم مادرم رفیق نیس کمکم نمیکنه خوارم میکنه تحقیرم میکنه هیچ کسو ندارم باها ...

عزیزم این چیزی نیست کههههه😍😍منم حمایت مادر ندشاتم و ندارم....بیخیال بابا فقطططططط خودت

عزیزم این چیزی نیست کههههه😍😍منم حمایت مادر ندشاتم و ندارم....بیخیال بابا فقطططططط خودت

آقا من کلا حمایتو نمی خوام اون ب کنار   تحقریم نکنه فوشم نده و..............  هزار و یک چیز دیگه

آقا من کلا حمایتو نمی خوام اون ب کنار   تحقریم نکنه فوشم نده و..............  هزار و یک چی ...

منظورم از حمایت همینا بود دیگه از روحت محافظت نمیکنه...ببین بذاررررر بگه. مهم نیست مثلاً فوشت بده همونی میشه که اون میکه?

نمیشه چون تو یه آدم  مستقلی با یه. روحیه جدا ببین نذار حالتو یه مشت حرف بی ارزش خراب کنن

منظورم از حمایت همینا بود دیگه از روحت محافظت نمیکنه...ببین بذاررررر بگه. مهم نیست مثلاً فوشت بده هم ...

واقعا گریه ام بند نمیاد   مرسی که بودی و درد  ودلم گوش دادی  🌹🦋 ببین اینا رو من تاثیر منفی میزاره و من قرار بعد وارد یه زندگی بشم   من واقعا دلم یه حامی یا کسی رو میخواد اما من الان بی تیکه گاهم خیلی 

من داغونم بین دوراهی موندم که برم واسه طلاق یا نه 😔

عزیزم چرا طلاااااق؟؟؟؟؟طلاق بدترین راهههه

2706