2703
2553
عنوان

وااای این شوهر من خیلی رو مخه😭

928 بازدید | 37 پست

شوهرم بلند شد بره حموم دخترم ۵سالشه گفت منم میام(از بچگی رفته با باباش وقتی بره لباس زیراشونو در نمیارن) گفت نه...دخترم گریه زاری خودش زد زمین....رفتم گفتم خواهش میکنم ببرش از صبح داشتی کارای یه نفر دیگ۶ رو انجام میدادی الان اومدی خونه...بخدا دیگه کشش بچه ندارم یه نیم ساعت ببرش من بدبخت هم یه نفسی بکشم....قهر کرد رفت اتاقش گفت اصلا نمیرم حموم...

تا حالا نازشو میکشیدم...دیگه عوض شدم....رفتم گفتم میخوای قهر کنی هررری خونه ننت....

خداوندا این عوضیارو کدوم مادر بیشعور تربیت کرده...گرچه مادش با افتخار میگه پسرام مثل من مغرورن...نمیتونن غرورشونو بشکنن...منم انقدر قهر میکنم تا شوهرم ده بار بیاد منت کشی...

یکی نیست بگه زنکه ی الاغ تو زنی اینا مردن...تورو نیشه نازتو کشید ولی اینارو نه

تاسف برای این جور تربیتشون😑

♦️خوب بودن زیاد سخت نیس کافی ست مهربانی کنی ♦️زبانت ک نیش نداشته باشدو کسی را نرنجاندهمین خوبی ست♦️وقتی برای کسی خوبی بخواهی همین خوبی ست🔷️مهم نیست ک ادمها چگونه اند،مهم نیس جواب سلامت رامیدهند یانه        🔷️توسلام کن،سر ب سر دلشان بگذار،شیطنت کن، بخند ... همین خوبی ست.                                      ♦️ مهم اینست توخوب باشی                                    ♦️آن ها روزی دل شان برای خوبی هایت تنگ میشود...باور کن...🌹🤗             

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

واقعا دلیلی نداره دختر با پدر بره نه منحرفم نه هیچی باید یاد بگیره الان یه سریا فاز روشنفکری میگیرن

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که زندگی بهت یاد داده چیه میگم هرجای زندگی حالت با کسی و چیزی خوب نبود ترکش کن. مهم نیس تا کجا پیش رفتی. مهم نیس چقد زمان گذشته. میگم هیچ وقت برای ترک مسیر و آدم اشتباه دیر نیست. میگم هیچی توی زندگی مهم تر از این نیست که حالت خوب باشه. هیچ چیزی و هیچ کسی ارزش آزار دیدن رو ندارهمیگم اولویت زندگیت حال خوبت باشه. چون یه جایی وقتی به گذشته نگاه می کنی می بینی سر آدما و اتفاقاتی اذیت شدی که حالا هیچ جایی تو زندگیت ندارن..
2714
بیاید با مردا کمی مهربونم تر باشیم 

به خدا هرکی منو دیدخ میگه تو از مهربونی گذشتی داری ایثار میکنی...همه ی کارا و مسولیت ا با منه...بهش میسپارم هم انجام نمیده...همه کارا با منه با روی خوش ها ...ولی واقعا قدر نمیدونن

عزیزم همه روانشناسا میگن ۵ سالگی سن حساسیه،جلوی بچه مراقب نوع پوششتون باشین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2706