2737
2734
عنوان

چه ورزش هایی بلدید ؟

107 بازدید | 8 پست

من فقط تنیس بلدم یه ذره حرفه ای 😎

شطرنج خیلی پیشرفته 🤭😎 (اگه ورزش حساب بشه ) 

والیبال یاد نمیگیرم به هیچ وجه 😐🤨

بسکتبال ام در حد مدرسه و کلاس های تابستونی بچگی بلدم 

فعلا خودتون یه بیو خفن تصور کنید تا یه چیزی به ذهنم برسه     

چرخونک😁

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چیه ؟ 

چرخونک واسه آب کردن پهلو و شکمه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738

هندبال والیبال بسکتبال سوارکاری«ولی به صورت حرفه ای نه» 

«...من تمام تلاشم را کردم و تمام زبان های دنیا را یاد گرفتم اما چه کنم که هیچ کدام برای توصیف کردن تو کافی نبود ...✨🦋»