2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
من مجردم عزیزم اما یه جا خوندم بعد از طلاق ۶ ماه اول کمی پشیمونی وجود داره ۶ ماه دوم خوشحالی و رضایت ...

چقدر راه در پيش دارم پس😔

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
من ناراحت بودم راستش امه به طلاق ختم نشد و برگشت ولی من دلم قرص نیست از این زندگی

دقیقا مثل من یازدهم وقت دادگاه داریم هنوز خونشم ... تو وضعیت قهر اشتی خنثی هستیم دلمم به این زندگی خوش نیس 

برای شفا من یه **حمد** میخونیدشایدمنم بخندم به امید*خدا*
دقیقا مثل من یازدهم وقت دادگاه داریم هنوز خونشم ... تو وضعیت قهر اشتی خنثی هستیم دلمم به این زندگی خ ...

منم همینطور حتی بهم محبت کلامی هم میکنه اما اصلااا خوش بین نیستم به آینده این زندگی آدم بین زمین و هوا میمونه و دیگه محبت هاش به دلم نمیشینه

تا قبل از طلاق باید تمام تلاش را برای حفظ زندگی کرد . البته اگر امکانش باشه. بجز موضوع اعتیاد و خیانتهای مکرر . بقیه موضوعات را با تعامل میشه حل کرد. بسیاری از اختلافات ریشه دو طرفه دارند. و با گذشت و تعقل قابل حل هستند .

ولیکن بعد از طلاق تقریبا دیگه کار از کار گذشته. بازگشت بعد از طلاق بخاطر از بین رفتن حرمتها بسیار بعیده که زندگی را سرپا نگه داره. البته استثناهایی هم وجود داره که البته در مورد طلاق هایی هست که بخاطر دخالت دیگران بوده و یا اینکه توافقی و با کمترین تنش صورت گرفته

منم ی مدت همین بودم دلم قرص نبود آخزشم دوباره زندگیم به کثافت کشیده شد

وای چه بد بخدا دیگه اعصاب بهم زدن و ددباره فکر مشغولی ها رو ندارم حسم میگه مثل قبل منو نمیخواد چون سه ماه تمام ازم دور بود و کل عید امسال منو خراب و داغون کرد 

2706