2726
عنوان

خانومای پخته و باسیاست بیان لطفا

56 بازدید | 5 پست

سلام

مادرشوهرم یه موضوعی رو ازشوهرم مخفی کرده ولی من بطور ناخدااگاه فهمیدم بنظرتون دستشو رو کنم؟

حالا موضوع چیه:

من توی یه شهردیگه ایم و تواین شهر دایی شوهرمم هست که عقدکنون و جشن  پسرشه مادرشوهرم ازشهرستان اومده خونه ما وازاینجامیخوادبره به ماگفت که هیچ یک از بچه هارو دعوت نکردن فقط بزرگترا😐شوهرم سرکاربود ایناداشتن تلفنی حرف میزدن فهمیدم ک بچه همه خاله هاشونو دعوت کردن 😑اونایی ک توشهرستانن و فقط مایی ک اینجانیم ساعت باهاشون فاصله داریمو دعوت نکردن😑😑😑😑به روی خودم نیاوردم ک فهمیدم حالا میگید ب شوهرم بگم؟؟؟اخه شوهرم بخاطراونابامن دعواکرد و بحثمون شد ازشون خیلی دفاع کرد میخوام بهش بگم بیا اونا اینجوری بهت رکب زدن😐یا کلا نگم بمونه تو دلم؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

بگین دیگهههه😁

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به هیچ وجه نگو..اولا اصلا موضوع مهمی نیست که بخواد داستان بشه واست...دوما حتما مادرشوهرت نخواسته شما ناراحت بشید گفته همه دعوت نیستن شما اگه به روی خودت بیاری دل همسرت هم میشکنه...ردی بده بره

خدا وسط غمات یه گل میکاره مطمئن باش♥
2728
بگو تا بفهمه با کیا فامیله

میره ب مامانش میگه اونم صددرصد حاشا(هاشا) میکنه 😐

به هیچ وجه نگو..اولا اصلا موضوع مهمی نیست که بخواد داستان بشه واست...دوما حتما مادرشوهرت نخواسته شما ...

اخه مادرشوهرم سرهر موضوعی ب شوهرم میگه زنگ بزن ب فلانی یابزورمیگه بروخونه فلانی البته زورش نمیکنه ها بازبون نرمش میکنه ....