2733
2734
عنوان

اونای که دختر زیر یک سال دارن بیا

119 بازدید | 18 پست

دخترم خیلی لاغره بهش نمیاد ۱۰ ماهش بشه شیرم فک کنم کمه می ترسم شیر خشک بدمش سینم ول کنه شیر خشکی دردسر داره 

بعد یه سوال دیگه بوی بدی میده اونجای دخترم قربونش برم  چطور ازمایش ادرار بده که ببینم عفونت داره چه دکتری ببرمش

خدایا مرسی 😊😊😊   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا من سر دختر اولم تا زمانی ک پوشکی بود آزمایش نتونستم ازش بگیرم 

زود زود عوضش کن 

ی دکتر میگفت اگر ادرارش بوی پیاز گندیده میده عفونت داره

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
😂😂😂چیه این بچه.برا بوی بدشم ادم قربون میره.غذای فسقلیتو مقوی کن.اب قلم بریز تو غذاهاش.شیر خشکو تو ...

😃😃       وای فکر می نم چی درست کنم ب زور یه چی یادم میاد براش درست میکنم

خدایا مرسی 😊😊😊   
2738

اونجاش بو میده آب زیاد بهش بده ، شبا به هیچ عنوان مای بی بی نکن ، شلوار پاش کن بزار بخوابه 

، پای مرغ ،یا مایچه گوسفند یا گوساله بخر با پیاز و نمک و زرد چوبه بپز ،بریز داخل سوپ هاش بخوره ،روزی ۶ بار بهش غذا بده ،حجم کم بده اما ۶بار 

خودتم آب زیاد بخور ،البته شیرت الان مهم نیست غذاش مهمه مقوی باشه 

هر روز تخم مرغ آبپز بهش بده با کره 

دو ماه دیگه بهداشت میفرستتش آزمایش ،ادرارم داره ، یه مشما میده سوراخ داره باید بزاری داخل مای بی بی که ادرارش بریزه داخلش ، اما من هر کاری کردم نشد ، لگن خودشو تمیز شستم خشک کردم،   بعد دخترم خوابید همین که بیدار شد گذاشتم داخل لگن اونجا جیش کرد ،جیش ریختم تو ظرف ادرار دادم آزمایشگاه 

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 
اونجاش بو میده آب زیاد بهش بده ، شبا به هیچ عنوان مای بی بی نکن ، شلوار پاش کن بزار بخوابه  ، ...

افرین ب مامان زرنگش ،من خیلی دست پاچلفتیم عمرن اگه بتونم 

ببین شب تا صبح همه جا خیس میشه سردش میشه زیر کولر 

گوشت دارم می پزم ابشو فقد بریزم تو غذاش گوشتش نمی خواد

خدایا مرسی 😊😊😊   
اونجاش بو میده آب زیاد بهش بده ، شبا به هیچ عنوان مای بی بی نکن ، شلوار پاش کن بزار بخوابه  ، ...

خیلی کم اب می خوره  هر کاریش می کنم نمی خوره من روزی ۲دعفه یا ۳دعفه بهش غذا میدم 🤐

خدایا مرسی 😊😊😊   
اره فک کنم داره

پس زودتر ببرش دکتر خواهرزادم انقدر عفونت شدید گرفته بود ک بستریش کردن

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
چه دکتری ببرم

دکتر اطفال

2706