2726
عنوان

کسی تجربه ی نی نی زیر یکسال کم وزن داره؟؟😭😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 969 بازدید | 129 پست

دکتر حمید رضا صبور ببرش 

مطبش تو خیابان گیشاس 

بسیار دکتر خوب و کار درستیه و با اخلاق 

از اینترنت شمارشو در بیار 

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع
پسرمن۱۵ماهشه امروز بردم درمانگاه تقریبا۹ کیلو بود.گفتن خیلی کمه هرچی بگی میدم ولی وزنش بالا نمیره

پسره منم ۱۵ ماهشه ..

۱۸ کیلوئه😐😐😐 

شمایی که بی جهت و ندونسته نظر میدی‌،یا ریپلای میکنی..لطفا اول فکر کن بعد نظرتو بده.😌😌😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر متخصص دوتا بردم گفتن کمه و یکی کلی توهین و دعوا کرد  ازمایش نوشتن ولی میخوام یه دکتر دیگ ...

عزیزم این دوستمون اشتباه گفتن بچه باید تو ۴ماهگی به دوبرابر  و در یکسالگی به سه برابر وزن تولد برسن.اولین احتمال واسه وزن نگرفتن ممکنه عفونت ادرار باشه که خیلی شایعه تو بچه ها و مهمتر از همه دختر منم تو بیداری بد میخورد متوجه شدم رفلاکس داره.بچه های رفلاکسی تو خواب بیشتر میخورن 

2728
بیسکوییت با آب؟؟؟؟؟

آره..ببین بیسکویت مادر بگیر دو سه تا دونه بنداز تو نصفه لیوان آب حلش کن تا کاملا باز بشه .. بعد بریز تو تابه و یه دونه قند و یه خورده کره بریز توش مثله فرنی قشنگ تفت بده با شعله ی  ملایم بجوشه و مثله حلوا بشه ولی کمی شل ترش کن فعلا تا بتونه هضمش کنه .. من دخترم کلا با این وزن گرفت..

به پسرم هم میدم.

شمایی که بی جهت و ندونسته نظر میدی‌،یا ریپلای میکنی..لطفا اول فکر کن بعد نظرتو بده.😌😌😌
بله عزیزم

خب غذای خودت چیه؟ خوب میخوری؟ مقوی میخوری؟ یا فقط حرص لاغری بچه رو میخوری؟ 

آبگوشت بدون نخود لوبیا بخور

قلم بپز بخور

شیر و پودر سنجد زیاد بخور 

سعی کن چیزایی که شیرتو مقوی میکنه بخوری

انشاءالله بچت هم رشد میکنه

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺
بچه من که حدود۹کیلو هست خیلی وزنش کمه حالا بچه شما رونمیدونم اضافه وزن داره یا نه البته تا۱سالگی ب ...

آره بابا خییییلی اضافه داره .. غذا خوب نمیخوره مگه ..وزنش که خوبه ؟

چی بهش میدی میخوره من کلاس اول بودم ۱۸ بودم میگفتن زیاده

خیلی هم همه چی نمیخوره هااا.. ولی وزنش بالاست دیگه

2706