2737
2734
عنوان

کسی تجربه ی نی نی زیر یکسال کم وزن داره؟؟😭😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 969 بازدید | 129 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موز و سرلاک میدم دوست داره جوانه گندم از کجا بیارم چجوری بدم؟؟؟ شیر مهمه که کم میخوره اونو!!

من شیر کمکی سوپرامیل میدم با شیر خودم البته شیرخشک یه بار روز می دم یه بار شب، دختر منم بیشتر دوست داره شیر بخوره تا غذا

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
راستش احساس می کنم دخترم تنبله درسته که به شوهرم میگم نه زرنگه ولی در مقایسه با پسرم خیلی عقبه، پسرم ...

دختر و پسر رو که نمیشه مقایسه کرد

من کاری به این روند رشد ندارم چون تو هربچه فرق میکنه ولی وزنش کاش رو خط سبز میانگین بود😢😢😢

خدایا شششکر...
2728
من شیر کمکی سوپرامیل میدم با شیر خودم البته شیرخشک یه بار روز می دم یه بار شب، دختر منم بیشتر دوست د ...

خوب شیر که بهتده بخوره

برا من شیر خشک و شیشه بزارم دهنش گریه میکنه

خدایا شششکر...
دختر و پسر رو که نمیشه مقایسه کرد من کاری به این روند رشد ندارم چون تو هربچه فرق میکنه ولی وزنش ...

اره منم به شوهرم می گم ولی غصه می خورم تو دلم، فیلم های نوزادی پسرم رو می بینم ناخداگاه مقایسه می کنم

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
2738
اره منم به شوهرم می گم ولی غصه می خورم تو دلم، فیلم های نوزادی پسرم رو می بینم ناخداگاه مقایسه می کن ...

باز دختر لباس ک دامن و چین و پف و ... زیاد معلوم نمیشه

پسر بچه ی خیلی لاغر معلوم میشه😢

خدایا شششکر...

اهان دکتر گفت غذای بچه رو میکس نکن همون در حد له کردن باشه که جویدن رو یاد بگیره

من سیب  موز رو رنده می کنم، چند روزه خرما هم بهش می دم

اهان دکتر گفت غذای بچه رو میکس نکن همون در حد له کردن باشه که جویدن رو یاد بگیره من سیب  موز ر ...

موز و خرما میدم

ولی سیب پورشو نمیتونه بخوره ابشو میدم

خدایا شششکر...
2706