2733
2739

نه یکی مث مادر من که انگار کنیز آورده یا اسیر گیر اروده  بچه 4 ساله رو میزنه  بهمون توهین میکه بخدا خسته شدم نامادری بهتره

تیکر مال  بارداری نیست👻  🩹❤       سلام دوستان  من به دختر دهه هشتادیم😌  دختر زمستون        دلارام _ مریخی عشقمه 🖇❤معتهد@ دلارامم 💍💕عاطفه_ هستم❤دخیپریشون_سابق💖
دست خودش نیس 

بخدا هیچ آرزویی دیگه ندارم    بهم میگه تو عقب مونده ایی  بریدم 

تیکر مال  بارداری نیست👻  🩹❤       سلام دوستان  من به دختر دهه هشتادیم😌  دختر زمستون        دلارام _ مریخی عشقمه 🖇❤معتهد@ دلارامم 💍💕عاطفه_ هستم❤دخیپریشون_سابق💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اتفاقامنم همین امشب درددلم باخداهمین بودکه خداقربونت برم صلاحت چیه به اونی که نبایدبچه میدی

دقیقا  خدا نباید  به پدر و مادر من بچه  میدم نمی دونی چقد ناشکری میکننن همه این بچه و فلان