2737
2734
عنوان

دست دادن با موکل خانوم

| مشاهده متن کامل بحث + 2909 بازدید | 146 پست
چقدر امضاتون قشنگه امیدوارم به خواسته اتون برسید

ممنون عزیزم.. لطف داری.. امیدوارم

فرزندم این روزها خانه را به عشق آمدن تو جارو میکنم که شاید انتظار هشت ساله من هم تمام شود و تو از راه برسی.. بیایی و خانه ای که از صبح تا شب پر از تنهایی و سکوت است را پر کنی از شادی و نشاط.. برای بی خوابی های مادرانه دلم تنگ شده است... برای گریه های شبانه ات دلم تنگ شده است.. کاش بودی و هر روز تو را در آغوش می کشیدم.. کاش بودی و بعد از مرتب کردن خانه درست زمانی که میخواستم چای داغ بخورم و خستگی در کنم، تمام اسباب بازی هایت را به زمین میریختی و غرق دنیای کودکانه خود می شدی.. کاش بودی و داد و فریاد و خوشحالی میکردی و نمی‌گذاشتی صدای خنده کودک همسایه در خانه ما پر شود و بغضی فرو خورده فوران کند و بی امان شروع به باریدن کند.آری فرزندم.. این روزها همه چیز خوب است ولی تو نیستی و مادر بی صبرانه چشم انتظار این است که روزی بیایی و به زندگی او رنگ و بوی خوشبختی را بدهی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وکیلای مملکت انقد بیکار شدن ک بیان تو سایت بارداری بچرخن خدایا توبه

اخ دقیقا تو همین فکر بودم

اخه یه وکیل انقدر بیکاره همچین چیزی ذهنشو مشغول کنه تازه بیاد تو یه سایت زنونه تاپیک بزنه واسش 😐😐

گاهی امید، تنها 

یه سوال مسیری که وکیل شدید سخت بود خیلی سختی کشیدید منظورم آزمون و اینا هست بعدش دفتر زدید موکل دارید درامدتون چطوره ؟ ببخشید زیاد سوال پرسیدم برام مهمه ممنون میشم جواب بدید 

کاربری قبلیم ترکیدبخاطر حرف حق / خداجونم اگه در جهت هدفی ساخته نشده ام پس نزار بیهوده واسش تلاش کنم 
2728

ببین نمیشه گفت اون منظوری داشته یا نه چون به قول دوستمون شاید برای اونا عادیه و فرهنگش اصلا متفاوته ولی جواب سوالت رو باید خودت بدی ، آیا در چهارچوب رفتاریت میپسندی دست بدی ؟ اگر خیر تمرین کن که از دفعه بعد دست دراز کردن با لبخند تشکر کنی و یکم متمایل به پایین نگاه کنی و تمام 

2738

سلام و خسته نباشید من یه سوالی ازتون دارم اگه میشه جوابمو بدین .من عقد هستم شوهرم درخواست طلاق داده و میخواد از من جدا بشه و به احتمال زیاد میخواد اقساطی مهرم رو بده ولی من نمیخوام اقساط کنه چیکار کنم؟

سلام

خیلی ببخشید من کمی رک حرف بزنم.

بنظر من پولی که خیلی از وکیل ها درمیارن مشکل داره. حق الناس زیادی به گردنشون هست. چون برای به نتیجه رسوندن یه پرونده خیلی وقتا انواع و اقسام کلک ها و راهها را میرن تا طرف دعوا را بیچاره کنن. خیلی وقتا یا میدونن که حق با موکلشون نیست و یا اصلا نمیدونن ولی بخاطر پول هر کاری میکنن. چه زندگیها را که نابود میکنن. چه انسانهایی را به خاک سیاه مینشونن. چه حقهایی را که ناحق میکنن. شاید توی این دنیا طرف دیگر دعوا نتونه به حقش برسه ولی آه و نفرینش هم این دنیا و هم آخرت گریبان وکیل را میگیره. یکی از بستگان ما تازه وکیل شده. بهش گفتم تا می تونی وارد پرونده های خانوادگی نشو چون شما از اصل ماجرا خبر نداری و باعث نابودی یک زندگی و بیچارگی یکی از طرفین میشی. یا بهش گفتم توی پروند ه های دیگه هم اول ببین اصلا واقعا حق با شاکی هست یا نه. مثلا توی پرونده قتل وکیل تمام تلاشش را میکنه تا قاتل را نجات بده و خون یه طرف را پایمال کنه. فقط خدا به داد بعضی از وکلا برسه. پول زیادی بدست میارن ولی به قیمت نابودی و پایمال کردن حق بقیه. 

اخ دقیقا تو همین فکر بودم اخه یه وکیل انقدر بیکاره همچین چیزی ذهنشو مشغول کنه تازه بیاد تو یه سایت ...

شما تاپیک ها قبلیو ببینین تا الان بالای ۲۰۰ تا پرسش حقوقی چ در تاپیک چ درخصوصی پاسخ دادم هدفم کمک ب هم نوع اونم بصورت رایگان زود قضاوت نکنین

یه سوال مسیری که وکیل شدید سخت بود خیلی سختی کشیدید منظورم آزمون و اینا هست بعدش دفتر زدید موکل داری ...

بله مسلما سخت بود پشتکار زیادی می طلبه بله دفتر دارم شغلیه ک رقابت بسیار شدید تا جایی ک می تونین باید در همه جا حضور داشته باشین برای خانوما ب مراتب سخت تر

سلام و خسته نباشید من یه سوالی ازتون دارم اگه میشه جوابمو بدین .من عقد هستم شوهرم درخواست طلاق داده ...

اگه ملک و اموالی داره حساب بانکی داره توقیف کنه معرفی کنین اگرم نداره ک هیچ

2706