2737
2734
عنوان

عمل قلب باز

2783 بازدید | 42 پست

تروخدا کی تجربه عمل قلب باز داره یا اطرافیانش

پدرم شنبه عمل قلب باز داره خیلی نگرانم قلب خودم درد گرفته تروخدا یکی جواب بده

تعداد رای : 0
نظرسنجی
1
0
0%
2
0
0%

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دورو اطرافم بودن عمل قلب باز کردن الان صحیح و سالمن،چرا میترسی روزی هزاران نفر عمل میکنن و خوب میشن

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
2728
من پدرم سه سال پیش عمل قلب باز کردن،حدودسه روز توی ای سیو بودن.به سن شخص وقوای بدتی فرد خیلی بستگی د ...

خدود سه ماه طول کشید تا کم کم بتونه به کارهای روزمره برگرده پدرم.البته سن پدرم بالاست.ولی خیلی وزنش کم شد وضعیف شد.

2738
چقد‌بعدش بهوش اومدی؟ حالت تا چند وقت بد بود؟ چند وقت تو سی سی یو بودی؟ درد داشتی؟ چند سالته؟

تو اتاق عمل اومدنی بهش امدم دو روز ای سیو نهایت یه هفته حالم بد بود ۱۹ بودمد

برا هر کس فرق داره شرایطش

وای اب نمکه چیه هم میدن🤢

چقد‌بعدش بهوش اومدی؟ حالت تا چند وقت بد بود؟ چند وقت تو سی سی یو بودی؟ درد داشتی؟ چند سالته؟

سلام عزیزم باباتون حالش خوبه؟ 

منم بابام عمل تعویض دریچه داره 

خیلیی نگرانم😫 از عملش برام میگی

سلام عزیزم باباتون حالش خوبه؟  منم بابام عمل تعویض دریچه داره  خیلیی نگرانم😫 از عملش بر ...

سلام 

باباتون عمل کرد؟ 

نگران نباش

منم خیلی نگران بودم اما بعدا فهمیدم علم خیلی پیشرفت کرده و عمل قلب اسمش نگران کنندست 

سلام  باباتون عمل کرد؟  نگران نباش منم خیلی نگران بودم اما بعدا فهمیدم علم خیلی پیشرفت ...

سلام عزیزم ن شنبه عمل داره، نمیدونم واقعا خیلی نگرانم 

از مراقبتای بعد عمل برام میگی، شما تعویض دریچه بودین؟ 

2706