2733
2734
عنوان

مزاحم تلفنی

306 بازدید | 24 پست

بچه ها خیلی میترسم یه نفر وقتی شوهرم خونه نیست زنگ میزنه به موبایلم من یه بار جواب دادم چون 4 شماره آخرش مثل شماره شوهرم( یکی از شماره هاش که من ذخیره نکردم ) بود فکر کردم شوهرمه جواب دادم یه مرد بود گفت چطوری خوبی؟ من فهمیدم شوهرم نیست قطع کردم دیگه هرچی زنگ میزد جواب نمیدادم . با شماره دیگه ای زنگ میزد جواب نمیدادم یه شب پیام داد فلان قرص هارو بخر بیار حساب میکنیم.من محل ندادم .میدونم اشتباه نمیگیره چون چندماهه هرازگاهی خصوصا وقتایی که شوهرم خونه نیست زنگ میزنه الانم خواب بودم زنگ زد یه لحظه دوباره فکر کردم شوهرمه ولی خداروشکر متوجه شدم جوابشو ندادم .

.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه ترسناکه! وقتی شوهرت نیست زنگ میزنه  

قابل توجه کاراگاه های مچ گیر نی نی سایت😈کاربری دست چند نفره! 😈😈 قدیمی هستیم😈 تورو خدا اگه مخالف منی یا ریپ نزن یا مودبانه بگو دیگه نمیخوام تعلیق بشم🤬
2738

چرا همون روز اول اشتباه زنگ زد ب شوهرت نگفتی؟؟اصلا شماره ناشناس جواب نده

من طرف خودشو بکشه ج ناشناسو نمیدم

♦️خوب بودن زیاد سخت نیس کافی ست مهربانی کنی ♦️زبانت ک نیش نداشته باشدو کسی را نرنجاندهمین خوبی ست♦️وقتی برای کسی خوبی بخواهی همین خوبی ست🔷️مهم نیست ک ادمها چگونه اند،مهم نیس جواب سلامت رامیدهند یانه        🔷️توسلام کن،سر ب سر دلشان بگذار،شیطنت کن، بخند ... همین خوبی ست.                                      ♦️ مهم اینست توخوب باشی                                    ♦️آن ها روزی دل شان برای خوبی هایت تنگ میشود...باور کن...🌹🤗             

به نظرم تا قبل اینکه شوهرت خودش بفهمه بگو

منو پسرم شما همه😍😘 مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

چندماه پیش شوهرم خیلی دیر از محل کارش اومد کارش یه شهر دیگه بود.من از نگرانی واسه اینکه ازش خبری بگیرم مجبور شدم به چند نفر که شوهرم باهاشون کار میکرده تماس بگیرم شماره هاشون تو یه سری کاغذ شوهرم نوشته بود

.
ای بابا نسل مزاحم تلفنی هنوز منقرض نشده😐

من یه بار مزاحم داشتم بعدش فهمیدم شوهرمه 

خیلی دلم شکست🙁

منو پسرم شما همه😍😘 مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706