2726

امروز ۳روز بود ک رفته بود اما کارشو ول کرد میگه پیمان کار کارگراش همه اعتصاب کرده بودن برا پول راهش دور بوده من نتونستم بهش اعتماد کنم خلاصه از این حرفا ول کرده برگشته از زمانی هم ک اومده خونه یکم نق زدم ولی درست محلش نمیزارم هرچی هم میگه چته میگم هیچی ولی خودش میدونه ک بخاطر کارش ول کرده محلش نمیزارم ولی شرکت کار یابی بهش قول داده هفته دیگه کاربراش پیداکنه اما من بخاطر اینکه دوباره کارشو ول نکنه محلش نمیدم تا یکم حساب کار بیاد دستس ولی خب بازم چشم اب نمیخوره وایسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
۳۰سالشه ولی با وانت بارش میخواد بره شرکت کار خواصی بلد نیست

برای یه شرکت دیگه اقدام کنن. بعدم شما بهشون دلگرمی بدید،  به ظاهر آقایون نگاه نکنید ، اگه دلگرم نباشن و حامی نداشته باشن زود از پا در میان

بابا اسی این چه شوهریه تو داری خدایی بیکار هست کتک میزنه 

...خودت برو سرکار یه فکری برا زندگیت بکن این به جایی نمیرسه

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
برای یه شرکت دیگه اقدام کنن. بعدم شما بهشون دلگرمی بدید،  به ظاهر آقایون نگاه نکنید ، اگه دلگرم ...

والله مردم از دل گرمی دادن دیگه خسته شدم زبونم مو دراورد دیگه ایقد سخن رانی کردم و پشتت بودم الان برا شرکتی دیگه میخوان براش کار پیداکنن ولی بهش اعتمادی نیست ک تو اون شرکت هم بمونه اصلا نمیتونم روی خوش بهش نشون بدم 

والله مردم از دل گرمی دادن دیگه خسته شدم زبونم مو دراورد دیگه ایقد سخن رانی کردم و پشتت بودم الان بر ...

نمیدونم کدوم شهر هستید و چه شرایطی اونجا هست اما یه سری فروشگاه ها مثل افق کوروش هم میتونن بعنوان فروشنده کار کنن، مزایا و شرایطش مطلوبه، اگه شعبه اصلی شرکت هم نباشه و نمایندگی باشه استخدامش راحت تره

نمیدونم کدوم شهر هستید و چه شرایطی اونجا هست اما یه سری فروشگاه ها مثل افق کوروش هم میتونن بعنوان فر ...

ن سمت ما افق کورش نیست ولی خب تو این شرایط کار زید ده تومن بدرد نمیخوره

ن سمت ما افق کورش نیست ولی خب تو این شرایط کار زید ده تومن بدرد نمیخوره

بله خب اگه با ماشین بالای این عدد درآمد دارن که هرجوری هست همون کار رو پیدا کنن، با سماجت و پیگیری و توکل به خدا پیدا میشه . فقط نا امید نباشید، بهشون دلگرمی بدید و یادآوری کنید که مسئولیت زندگی رو دارن و باید براش تلاش کنن

بله خب اگه با ماشین بالای این عدد درآمد دارن که هرجوری هست همون کار رو پیدا کنن، با سماجت و پیگیری و ...

کار ک مطمئنم پیدا میشه اما مطمئن نیستم ک شوهرم دیگه بهونه میاره یا نه بمونه یانه از این مطمئن نیستم 

کار ک مطمئنم پیدا میشه اما مطمئن نیستم ک شوهرم دیگه بهونه میاره یا نه بمونه یانه از این مطمئن نیستم& ...

به خدا توکل کنید و بهش روحیه بدید تا رها نکنه . تفریحات هم داشته باشید چون کار خیلی کسل کننده و خسته کننده ست

به خدا توکل کنید و بهش روحیه بدید تا رها نکنه . تفریحات هم داشته باشید چون کار خیلی کسل کننده و خسته ...

تو این ق روز خیلی حرفای دل گزم کننده زدم بهش ک دیگه حرفام تموم شده ولی خب الان دیگه انگار از ش ناامید شدم حرفی هم برام‌نمیاد

2706