2733
2734

حتی یکی از ده ها عامل موفقیت رو هم ندارم نه هوش نه موقعیت نه امکانات نه پدرمادر روشن فکر نه شرایط جغرافیایی درست هیچییییییییییی

الان میایید میگید ادم خودش باید زندگیشو بسازه از این حرفای الکی اخه‌چحوریییی

من اگ بخوام زندگیمو بسازم موفق بشم باید قید خانواده خودمو بزنم فراری بشم برم یجا دیک زندگی کنم 

اونجوری هم نمیخوام 😭

خدیا هدفت از خلقت من چی بود؟

منیک هیچ استعدادی ندارم هیچ امکاناتی ندارم هیچییییی ندارم فقط بگوو هدفت چی بود

هیجارو نداشتم حرفامو بزنم جز اینجا

حالم بدههه😭

و مرگ سال هاست ، هرچه در من میگردد ، چیزی برای کُشتن پیدا نمی کند .                           

همه همینیم غصه نخور

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
شوهر کن

همه خواستگارام بیچارن پرجمعیت مذهبین عاشق مامانشونن نمیخوام از چاله بیوفتم از چاه

شوهر کن

شوهر مگه راه نجاته؟

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
باعث میشع حافظم قوی بشه؟؟؟

خوندن قران هم باعث تقویت حافظه میشه

پایان سال 1402 بیماریم تموم شده   لیسانسمو گرفتم  شاغل شدم  طلاقمو گرفتم با تمام حق و حقوقم  تهمتی که منو به دادگاه انداخت رو به تنهایی ردش میکنم  ارزوهامو تو امضا نوشتم که روزی که رسیدم بهش پایینشو امضا کنم و بنویسم بهشون رسیدم  
همه خواستگارام بیچارن پرجمعیت مذهبین عاشق مامانشونن نمیخوام از چاله بیوفتم از چاه

احسنت

وااا چه خودکشی زیاد شده...  همیشه فکر میکردم چشم بادامی های شرقی  آمارشون بالاست.

باید خودمو بکشم خدا😭خیلی بیچارم همینجوری موندم نمیدونم چیکار کنم

به نظرم دلیل اصلی که باعث موفقیت میشه اینا نیست

اگه هدفی داری که میتونی روش کار کنی، خب کار کن، اگه نه هم یه هدف دیگه واسه خودت انتخاب کن

ولی مستمر کار کن هرچند کم

دیگران رو ببخش؛ نه به خاطر اینکه اونها لیاقت بخشش تو رو دارن، به خاطر اینکه تو لیاقت آرامش رو داری .... ❤
2706