2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دست رو دلم نزار الان ایقد بالا اوردم معدم خاااالیه گشنمه🥺😞

تو عید قربان،توسط شوهرم قربانی شدم...تو شوک هستم انگار خوابم و منتظرم بیدار شم ولی میدونم که خواب نبود 😔💔از خدا میخوام کمکم کنه بتونم تحمل کنم این اتفاق شوم و کثیف رو بماند به یادگاری1402/4/8
2738
دست رو دلم نزار الان ایقد بالا اوردم معدم خاااالیه گشنمه🥺😞

وای چی میکشی شما  انشاالله زود خوب بشی من دو روز دندون درد داشتم فقط آب خوردم تا بالاخره رفتم جراحی کردم امروز همش میگم خداروشکرویار ندارم اما بجاش تا دلت بخواد انواع دردا ،۱۴هفتمه

واسه سلامتی نی نی خانومی صلوات میفرستید؟🤱🏻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلیفاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَسِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

فعلا اولشه دمیترون با نظر پزشک بدین سرخ کردنی نخوره لیمو بو کنه رب انار خوبه گشنه نمونه صبح از خواب بلند شد سریع بيسکوئيت ترد یا چوب شور بخوره انجیرم خیس کنین بخوره یبوست نشه 

چرا بارداری

اره

تو عید قربان،توسط شوهرم قربانی شدم...تو شوک هستم انگار خوابم و منتظرم بیدار شم ولی میدونم که خواب نبود 😔💔از خدا میخوام کمکم کنه بتونم تحمل کنم این اتفاق شوم و کثیف رو بماند به یادگاری1402/4/8
وای چی میکشی شما  انشاالله زود خوب بشی من دو روز دندون درد داشتم فقط آب خوردم تا بالاخره ر ...

دندون ک نگم برات😑😑😑چنان گریه میکردم همع دلشون برام میسوخت ولی نشد درستش کنم دستم خالی بود.

خدا کنه زودی روز زایمان بیاد 

دندون ک نگم برات😑😑😑چنان گریه میکردم همع دلشون برام میسوخت ولی نشد درستش کنم دستم خالی بود. خدا ک ...

من چهار کیلو دو روز کم کردم بخاطر دندون لعنتی تا دیشب جراحی کردم

میدونی هم که تو بارداری واسه هرکار دندون ک بری چون بارداری و موادش خاصه دو برابر باید هزینه بدی انشاالله که به دندون پزشکی احتیاج پیدا نکنی تا نی نی بدنیا بیاد

واسه سلامتی نی نی خانومی صلوات میفرستید؟🤱🏻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلیفاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَسِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ
2706