2726
عنوان

تب و مالت کسی تا حالا داشت

126 بازدید | 10 پست

سلام عزیزان اگه تایپکهای قبلمو ببینید متوجه میشه چهار پنج ماهه پادرد شدید دارم بیحالم و ضعف میرم کلی دکتر رفتم آزمایش دادم تشخیص ندادن تا ی دکتر معروفی واس ی شهر دیگست بهم معرفی کردن رفتم آزمایش نوشت و تشخیص تب و مالت دادن

فردام مطب تعطیله تا شنبه باید برم

کسی تجربه داره خوب میشم بچه دار میتونم بشم پنج ماهه آرامش ندارم از درد بعضی دکترا چقد بیسوادن کلی خرج کردم رفتم چندتا دکتر تشخیص ندادن ناراحتم کمکم کنید 

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای منه⁦❤️⁩الا بذکرالله تطمئن القلوب⁦❤️⁩⁦❤️⁩💚💚یارزاق💚💚منتظر معجزه های بزرگت هستم💚💚پنج تا صلوات به نیت پنج تن بفرست عزیزی که امضامو میخونی💚💚دختری از دیاردریای خزر🌊⁦🌦️💚که مازندران شهر مایاد باد همیشه برو بومش آباد بود💚⁩زنان زاده ی دی را هراسی نیست از سرمازمستان  فصل سرما نیست زمستان  فصل گرم  عاشقان  غرق  زیباییست زمستان  فصل  اغازیست  که  پایانش  پر از شادیست  
نگران نباش خالم مجردی گرفت خوب شد

ممنونم من واقعا دیگه نمیتونم سرپا وایستم خیلی طول میکشه تا خوب بشم؟

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای منه⁦❤️⁩الا بذکرالله تطمئن القلوب⁦❤️⁩⁦❤️⁩💚💚یارزاق💚💚منتظر معجزه های بزرگت هستم💚💚پنج تا صلوات به نیت پنج تن بفرست عزیزی که امضامو میخونی💚💚دختری از دیاردریای خزر🌊⁦🌦️💚که مازندران شهر مایاد باد همیشه برو بومش آباد بود💚⁩زنان زاده ی دی را هراسی نیست از سرمازمستان  فصل سرما نیست زمستان  فصل گرم  عاشقان  غرق  زیباییست زمستان  فصل  اغازیست  که  پایانش  پر از شادیست  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

پدرم مبتلا شد 

مثل شما چندین ماه.  از این دکتر به اون دکتر 

دیگه کبد وقلبش رو داشت از دست میداد 

هیچکس متوجه نمیشد 

تا اینکه بالاخره به لطف خدا 

از طریق یه پزشک سرشناس متوجه شدیم دلیل بیماریش چیه 

بمیرم براش خیلی اذیت شد تو اون دوران 

عزیزم پدرم درمانش رو کامل کرد 

خوب خوب شد خداروشکر 

شما هم اگه شروع به درمان کردی اگه علایم بهبودی حاصل شد 

یه موقع داروهاتو قطع ن ن نکنی 

چون مجددا میاد سراغت 

بچه دار هم میشی 

ولی باید داروهات رو مرتب بخوری 

واین که فقط لبنیات پاستوریزه  بخوری 

تو این مدت که تحت درمانی کمتر شیر بخور 

آب سیب واب  هویج  برات مفیده 

درمان رو شروع کنی حدود یکماه زیادم سخت نیست نگران نباش استرس نداشته باش از کجا معلوم اصلا داشته باشی ...

آزمایش رو فرستادیم تهران یه دکتر معروف تشخیص داد و هر علایمی گفت داشتم دکتر خو‌دم مازندران هستن ک شنبه باید برم 

پدرم مبتلا شد  مثل شما چندین ماه.  از این دکتر به اون دکتر  دیگه کبد وقلبش رو داشت ...

عزیزم خداروشکر پدرتون درمان شد منم حالم خیلی بده قلبم درد میکنه چقد تشخیص بیماریش سخته 

التماس دعا مهربانو

ممنونم از لطفتون

نگران نباش قابل درمانه

التماس دعا عزیزم

عزیزم خداروشکر پدرتون درمان شد منم حالم خیلی بده قلبم درد میکنه چقد تشخیص بیماریش سخته  التماس ...

بازم هزار بار شکر که زود فهمیدی 

کسانی رو میشناسم چندین سال طول می‌کشه بعد متوجه میشن 

یه توصیه دیگه حتما حتما برای آزمایشات دوره ایت 

برو آزمایشگاه خوب خوب