2726

من خونه ی بابام بودم ولی شوهرم برگشته بود چون باید میرفت سرکار بعد این جاریم هرچی باشه به شوهرم زنگ میزنه بعد اونم از خونه ی باباش برگشته بود و هرچی کیفشو گشته بود کلید خونشو پیدا نکرده بود بعد به شوهرم زنگ زده بود که بره دنبالش بیارتش خونه ی ما چون کلیدشو جا گذاشته خونه ی باباش بعد شوهرم سرکار بود گفته زنم خونه نیست ولی میام دنبالتون بهتون کلید میدم برین خونه ی ما برا شب اونجا بمونید تا صبح جاریم شوهرش باهاش نبوده فقط خودش و بچه هاش بودن

واقعا فکرم درگیره خونه ی داداش جاریم دو کوچه از خونشون دورتره ولی فقط هرچی باشه به شوهر من زنگ میزنه

دوسش ندارم کاراش برام مهم نیس فقط میخوام اعصابم اروم باشه برا همین کاری بهش ندارم                 خدایا موفقم کن خدایا بهم عقل بده تا از روی بی عقلی کاری نکنم

یا یکی از داداشاش همسایشونه

دوسش ندارم کاراش برام مهم نیس فقط میخوام اعصابم اروم باشه برا همین کاری بهش ندارم                 خدایا موفقم کن خدایا بهم عقل بده تا از روی بی عقلی کاری نکنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اون چه پر رو بوده که با اینکه شما نبودی باز رفته مونده

بعضیا انگار هیچیو تشخیص نمیدن

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم
مهربان باشیم... 

مهربانیم حدی داره

ببین عزیز با ذهنت تعارف نکن

دو راه داره یا بد فکرمیکنی یا جاریت مشکل اخلاقی داره

اگه مشکل اخلاقی نداره پس شما ک سنی ازت گذشته بد فکرکردنو بزار کنار

خب بهرحال شاید باهاش راحته

اصن شوهرت چجور ادمیه کلا

مشکل بیش از اونکه از جاری تون باشه از همسر شماست عزیزدل، باید ایشون با شما هماهنگ می کردند و نظر شما رو در خصوص موندن جاری در منزل تون حتما جویا می شدند. بهرحال این بار که گذشته ولی بهتره که هم با همسرتون مفصل صحبت کنید و توجیه شون کنید و هم به نحوی به روی جاری نامحترم بیارید که از این کار ایشون اصلا راضی نیستید، البته اگر فرد مشکل داری باشن بهتره سکوت کنید.

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
2706