2726
عنوان

بیاید از سوتیای خودتون یا بقیه بگید😂🦚

| مشاهده متن کامل بحث + 8204 بازدید | 225 پست
خب اینکه معلم دختر خالم میخواست بگه گلدسته توی گفتگو سوتی گفت ک.س دسته  ما کلاس هشتم داشتیم خس ...

پست شما غیراخلاقیه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسری؟

نه دخترم 

من یک دختر تلاش گرم با سختی ها میجنگم تا به آرزو هلش برسه رشته ریاضی هستم پس اگه مسئله ای جلو هدفمو بگیره اونو حل میکنم مسئله های  ریاضی حل کردن مثل آب خوردنه 😘😉این کاربری دست ۲ نفر هست ما ۲ نفریم مادر و دختر پس اگه تایپک ها موضوع های متفاوتی بود تعجب نکنید 🙂🙃
2728
🤣🤣🤣🤣🤣

نخند سرت میاد😂😊

به خدا گفتم  :                                                                چرا آرزو کنم وقتی سرنوشت مرا نوشته ای؟؟؟؟                   خدا پاسخ داد :                                                       شاید نوشته باشم هرچه آرزو کند ❣️🙇🏻‍♀️

همین امروز صبح زنگ زدم آژانس برم سرکار بعد گفتم سلام خوب هستید یه ماشین میخواستم 

بعد من عادت دارم بعد هر مکالمه میگم فداتشم قلبم 😂

یهو گفتم فداتشم قلبم بعد مرده گفت چی؟

گفتم شرمنده با شما نبودم🤣

۱۸ سالمه⁦☺️⁩عاشق ورزشم،گیاهخوارتونم،مربی شنام سوالی در این مورد داشتین در خدمتم⁦🙏🏻⁩🙃LORیعنی دنیا وردارو⁦♥️⁩⁦👌🏻⁩پاپیلستان⁦♥️⁩😘
همین امروز صبح زنگ زدم آژانس برم سرکار بعد گفتم سلام خوب هستید یه ماشین میخواستم  بعد من عادت ...

وابی😂😂

عشق شما جواد خیابانی🗿🤙آره من جواد خیابانی در مزرعه هستم بیا سرزنش کن🍆🐎army_forever⭐💜جالبه. اینجا نه‌ها، اینکه علاقه خاصی به سرک کشیدن تو زندگی بقیه داری🤡دوست عزیز! اگر جایی نظر میدم و نظرم متضاد شماست بچه نیستم. تجربه و نظر من اینه🙃✅نمیخوام لوس بازی در بیارم، ولی میشه دعام کنید؟😥💔راستی بهم هوپی میگن می تونید اینطوری صدام کنید🤗یه نیمچه نویسنده دوقطبی هستم🙃لطفا ازم سوال های شخصی و حریم خصوصی نکنید خوشم نمیاد جواب بدم🥞از من به شما نصیحت، در برابر مشکلات زندگی مثل حسینی بای در سیل باشید🤩😆
وابی😂😂

🤣🤣🤣

اتفاقا مشابه همینم برای عمم پیش اومده 

شوهر یکی از عمه هام اومده بود که یه نامه رو از تو بازار از من و عمم بگیره 

بعد عمه کوچیکم که مجرده و آدم ساکتیه و خجالتی 

نامه رو که داد به شوهر عمم گفت حواست به خودت باشه قلبم🤣🤣🤣

منو بگو پامو میکوبیدم زمین بعد متوجه فاجعه شد عمم😂

شوهر عمم ی نگاه به عمم کرد یهو گفت با تو نبودم ک یا مهسا بودن

۱۸ سالمه⁦☺️⁩عاشق ورزشم،گیاهخوارتونم،مربی شنام سوالی در این مورد داشتین در خدمتم⁦🙏🏻⁩🙃LORیعنی دنیا وردارو⁦♥️⁩⁦👌🏻⁩پاپیلستان⁦♥️⁩😘
🤣🤣🤣 اتفاقا مشابه همینم برای عمم پیش اومده  شوهر یکی از عمه هام اومده بود که یه نامه رو از ...

وایی😂😂😂😂😂😂

عشق شما جواد خیابانی🗿🤙آره من جواد خیابانی در مزرعه هستم بیا سرزنش کن🍆🐎army_forever⭐💜جالبه. اینجا نه‌ها، اینکه علاقه خاصی به سرک کشیدن تو زندگی بقیه داری🤡دوست عزیز! اگر جایی نظر میدم و نظرم متضاد شماست بچه نیستم. تجربه و نظر من اینه🙃✅نمیخوام لوس بازی در بیارم، ولی میشه دعام کنید؟😥💔راستی بهم هوپی میگن می تونید اینطوری صدام کنید🤗یه نیمچه نویسنده دوقطبی هستم🙃لطفا ازم سوال های شخصی و حریم خصوصی نکنید خوشم نمیاد جواب بدم🥞از من به شما نصیحت، در برابر مشکلات زندگی مثل حسینی بای در سیل باشید🤩😆
هم کلاسیمی؟ 😂 😂 😂  دبیر چیتون این حرفو زد؟

تفکر و سبک زندگی 

من یک دختر تلاش گرم با سختی ها میجنگم تا به آرزو هلش برسه رشته ریاضی هستم پس اگه مسئله ای جلو هدفمو بگیره اونو حل میکنم مسئله های  ریاضی حل کردن مثل آب خوردنه 😘😉این کاربری دست ۲ نفر هست ما ۲ نفریم مادر و دختر پس اگه تایپک ها موضوع های متفاوتی بود تعجب نکنید 🙂🙃

دو سه روز پیش مادرشوهرم خونمون مهمون بود شورتشو شسته بود به کنتور گاز آویزون کرده بود نیم ساعت بعدش مامور گاز اومد منم چادرمو سفت گرفته بودم شماره شو که نوشت رفت دیدم شورته رو کنتوره😣

دو سه روز پیش مادرشوهرم خونمون مهمون بود شورتشو شسته بود به کنتور گاز آویزون کرده بود نیم ساعت بعدش ...

وای دلم بد سوخت😂💔

2706