2726
عنوان

بیاید از سوتیای خودتون یا بقیه بگید😂🦚

| مشاهده متن کامل بحث + 8204 بازدید | 225 پست

ی با خوابیده بودم زن عموم و عروساش و عمم نشسته بودن یهو مثل بمب صدا دادم .سوم راهنمایی بودم .داشتن صحبت میکردن بعد ک من گ و ز ی دم همشون ساکت موندن .الان زیاد خونشون نمیرم خجالت میکشم

قشنگ ترین فصل زمستون .خدایا شکرت بخاطرش
ی با خوابیده بودم زن عموم و عروساش و عمم نشسته بودن یهو مثل بمب صدا دادم .سوم راهنمایی بودم .داشتن ص ...

تو خواب؟ چطورییییی😂

عشق شما جواد خیابانی🗿🤙آره من جواد خیابانی در مزرعه هستم بیا سرزنش کن🍆🐎army_forever⭐💜جالبه. اینجا نه‌ها، اینکه علاقه خاصی به سرک کشیدن تو زندگی بقیه داری🤡دوست عزیز! اگر جایی نظر میدم و نظرم متضاد شماست بچه نیستم. تجربه و نظر من اینه🙃✅نمیخوام لوس بازی در بیارم، ولی میشه دعام کنید؟😥💔راستی بهم هوپی میگن می تونید اینطوری صدام کنید🤗یه نیمچه نویسنده دوقطبی هستم🙃لطفا ازم سوال های شخصی و حریم خصوصی نکنید خوشم نمیاد جواب بدم🥞از من به شما نصیحت، در برابر مشکلات زندگی مثل حسینی بای در سیل باشید🤩😆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مدیرم زنگ زد گفت ورود و خروج های اقای غلامی رو بفرست 

بعد گفت تغییرات که ندادید؟

گفتم نه،  تا شما بهم نگید من به چیز اقای غلامی دست نمیزنم🤭😂

منظورم ورود و خروجاش بود🤪

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
2728
بگذارید خودمم بگم. یه بار رفتم مترو قبل کرونا بعد از این دونات شکلاتیا هم گرفته بودم و با احتیاط خور ...

چیشده

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
بگذارید خودمم بگم. یه بار رفتم مترو قبل کرونا بعد از این دونات شکلاتیا هم گرفته بودم و با احتیاط خود ...

من متوجه نشدم

خدایا نینی تو دلم سالم و صالح حفظش کن🥺❤💋      خداجونم دامن همه منتظرارو سبز کن الهی امین💚🤲
مدیرم زنگ زد گفت ورود و خروج های اقای غلامی رو بفرست  بعد گفت تغییرات که ندادید؟ گفتم نه، &nb ...

لعنت بر مغز منحرفف😂

عشق شما جواد خیابانی🗿🤙آره من جواد خیابانی در مزرعه هستم بیا سرزنش کن🍆🐎army_forever⭐💜جالبه. اینجا نه‌ها، اینکه علاقه خاصی به سرک کشیدن تو زندگی بقیه داری🤡دوست عزیز! اگر جایی نظر میدم و نظرم متضاد شماست بچه نیستم. تجربه و نظر من اینه🙃✅نمیخوام لوس بازی در بیارم، ولی میشه دعام کنید؟😥💔راستی بهم هوپی میگن می تونید اینطوری صدام کنید🤗یه نیمچه نویسنده دوقطبی هستم🙃لطفا ازم سوال های شخصی و حریم خصوصی نکنید خوشم نمیاد جواب بدم🥞از من به شما نصیحت، در برابر مشکلات زندگی مثل حسینی بای در سیل باشید🤩😆
 عارع بخدا اول بارم بودا برا همین سوتی دادم وگرنه برا این شوهریم یه دونه سوتی موتی ندادم 😁❤

افرین قسمت هرچی باشه همون میشه

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲

ی بارم کوچیک بودم چهارم دبستان بودم همیشه داداشم تخمه میخورد یکی در زد من فک کردم داداشمه صدا تخمه خورذنشم میومد درو باز کردم دهنمو کردم تو دهنش و بوی دهنمو بهش فوت کردم یهو دیدم دوست داییمه آبروم رفت 

قشنگ ترین فصل زمستون .خدایا شکرت بخاطرش
چیشده

شکلات مبارک کل صورتم پخش بود😂💔

2706