2737
2734
عنوان

بیاید از سوتیای خودتون یا بقیه بگید😂🦚

| مشاهده متن کامل بحث + 8204 بازدید | 225 پست

هفته پیش رفتیم خونه دوست خونوادگیمون .از در رفتیم داخل .با صدای بلند گفتم سلاااام خیلی خوش اومدید  

مردم از خجالت .خانمه هم با محبت گفت عزیزدلم شما خوش اومدید  

اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفته پیش رفتیم خونه دوست خونوادگیمون .از در رفتیم داخل .با صدای بلند گفتم سلاااام خیلی خوش اومدید &n ...

اشکال نداره که جای بقیه خودتون به خودتون خوشامد میگید😂

عشق شما جواد خیابانی🗿🤙آره من جواد خیابانی در مزرعه هستم بیا سرزنش کن🍆🐎army_forever⭐💜جالبه. اینجا نه‌ها، اینکه علاقه خاصی به سرک کشیدن تو زندگی بقیه داری🤡دوست عزیز! اگر جایی نظر میدم و نظرم متضاد شماست بچه نیستم. تجربه و نظر من اینه🙃✅نمیخوام لوس بازی در بیارم، ولی میشه دعام کنید؟😥💔راستی بهم هوپی میگن می تونید اینطوری صدام کنید🤗یه نیمچه نویسنده دوقطبی هستم🙃لطفا ازم سوال های شخصی و حریم خصوصی نکنید خوشم نمیاد جواب بدم🥞از من به شما نصیحت، در برابر مشکلات زندگی مثل حسینی بای در سیل باشید🤩😆
2731
 😖😖🤣🤣🤣🤣🤣🤣 و اینگونه بود ابجی خودت تا این ماه سینگل مونده بود 🤦‍♀️🙄🤣🤣

ضرر داشت چقد😂

عشق شما جواد خیابانی🗿🤙آره من جواد خیابانی در مزرعه هستم بیا سرزنش کن🍆🐎army_forever⭐💜جالبه. اینجا نه‌ها، اینکه علاقه خاصی به سرک کشیدن تو زندگی بقیه داری🤡دوست عزیز! اگر جایی نظر میدم و نظرم متضاد شماست بچه نیستم. تجربه و نظر من اینه🙃✅نمیخوام لوس بازی در بیارم، ولی میشه دعام کنید؟😥💔راستی بهم هوپی میگن می تونید اینطوری صدام کنید🤗یه نیمچه نویسنده دوقطبی هستم🙃لطفا ازم سوال های شخصی و حریم خصوصی نکنید خوشم نمیاد جواب بدم🥞از من به شما نصیحت، در برابر مشکلات زندگی مثل حسینی بای در سیل باشید🤩😆
 😖😖🤣🤣🤣🤣🤣🤣 و اینگونه بود ابجی خودت تا این ماه سینگل مونده بود 🤦‍♀️🙄🤣🤣

ای جانم عزیزم ولش ادم بی درک بدرد نمیخوره

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
2738
ضرر داشت چقد😂

خیلی بیشورررربودن حتی پشت سرشونم نگاا نکردن ببین چیزی جا گذاشتن یا نه خیلی بیشور بودن مگه نه؟!!...🤦‍♀️🤦‍♀️🤣🤣🤣🤣 فک نکنی من بخاطر خودم گفتم نگا کننا ن ن اصلا عشقمم😂 فقد گفتم تو این گرونی بد نی چیزی خونمون جا بزارن😖🙄😁😁😁

بگذارید خودمم بگم. یه بار رفتم مترو قبل کرونا بعد از این دونات شکلاتیا هم گرفته بودم و با احتیاط خوردم که شکلات پخش نشه. بعد زنا با لبخند ملیح نگاهم میکردن. تازه فهمیدم چی شده😂

خیلی بیشورررربودن حتی پشت سرشونم نگاا نکردن ببین چیزی جا گذاشتن یا نه خیلی بیشور بودن مگه نه؟! ...

ای جونم چ دختر بانمکی 

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
یه بار عمم گفت برم وضو بخونم بیام نماز بگیرم😑😂 برا چندسال پیشه یادش بخیر😂

وای جررر😂😂😂

2706