2737
2734
اصلا منم نشنیده بودم

فکر نکنم از دروس باشه من سایت ایران استخدام رو تجربه سالهای قبل خوندم کسی از درس نگفته 

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امیدوارم قبول شم برابر ظرفیت برای مصاحبه دعوت کردن نه سه برابر و اگر تاحدودی اوکی باشم میگیرم شغل رو ...

منم فولاد شهرمون ازمون دادم قبول نشدم فولاد عالیه ایشاالله قبولی توکل کن به خدا

تیکر رسیدن به آرزوهای قشنگمه
فکر نکنم از دروس باشه من سایت ایران استخدام رو تجربه سالهای قبل خوندم کسی از درس نگفته 

من هم کامنت های همونجا رو خوندم نوشته بودن مصاحبه تخصصی درس های تخصصی رو میپرسن البته توی همون قسمت استخدامی فولاد

2731
2738
خب اینک خیلی بعیده. اگ مهندسی یا فنی بودی احتمالش بالا بود

ربطی نداره ک یه ازمون اومد و شهرمون نیرو میخواست ۴۰۰ تا رشته من ۵ تا میخواست مهندسی ها هم ۵ تا اکثرا فقط دیپلم و برای مردا زیاد میخواستن وگرنه رشته من و مهندسی فرقی نمیکرد مهر باز ازمون میزنه امیدوارم اینسری قبول بشم

واقعا، اونجا کی استخدامی داشته؟! اخرین ازمون استخدامی فولاد خوزستان فکر میکنم گفتن حدود ۱۱سال ...

خوب فولاد خوزستان تاپه هر کی قبول بشی اینده اش صد در صد تضمینه اینجا هم خیلی وقته نداشته شاید ۵ سال پیش اما گسترش پیدا کرده خیلی نیرو کم دارن بخصوص برای مردا و دیپلم میخوان زیاد گفتن باز چند ماه دیگه ازمون میزنن 

ربطی نداره ک یه ازمون اومد و شهرمون نیرو میخواست ۴۰۰ تا رشته من ۵ تا میخواست مهندسی ها هم ۵ تا اکثرا ...

برامدیریت به راحتی انتخاب نمیکنن. مگ در موارد نادر ...پ 

انشالله که شما قبول بشی

ربطی نداره ک یه ازمون اومد و شهرمون نیرو میخواست ۴۰۰ تا رشته من ۵ تا میخواست مهندسی ها هم ۵ تا اکثرا ...

منم دیپلمم حدود ۲۰۰۰۰ نفر شرکت کردند کلا ۵۰۰ نفر میخواستن از این تعداد ۱۰۶ نفر مرد و زن و دیپلم تجربی و ریاضی میخواستن 

2706