2726

اره دیشب شوهرم نوشک واسه خودش.اما هرکاری کرد واسهدبقیه رو نتونست بنویسه گفت برن کافینت اگه عجله دارن

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
بعد از تلاش های فراااااااوان بالاخره موفق شدم

من نمیشه چرا؟؟

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو اوج ترافیک نرو  نصف شب برو

امتحان کردم هم نشد کافی‌نت برم میتونه؟

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
من نمیشه چرا؟؟

برا منم همش هنگ میکرد یا وارد نمیشد

ولی ناامید نشو ،دیدی باز نمیشه برو بیرون از سایت باز دوباره برو .من شاید ۱۰۰ بار این کارو کردم دیگه دیشب بالاخره ثبتنام کردم

مگه چه فرقی با قبل کرده الان؟میدونم سایاش عوضش شده فقطنمیدونمچطور اینقد کتقاضی زیاد شده ایا نوع هزینه یا قرعه کشی فرق کرده؟

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2706