2737
2734
عنوان

سوسک بزرگ تو اشپزخونه دیدم😨

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای چه مصیبتی  لباسشویی کار می‌کرد مدام بازم بودن؟

آره بابا تخم گذاشته بودن ریز و درشت

کلا بازش کردن داخلشو سم ریختن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

اسی یه چی میگم ضمانتیه انجام بده

اگه کابینتات فلزی تمام ظرفهای توشون دربیار شیلنگ آب و وصل کن آبگرمکن آب جوش باز کن تمام کابینتا از بالا تا پایین بشور بعد خشک کن بعد سم کامن بزن تا ده سال دیگه سوسک نمی بینی

2738
این خمیر تو سرویس بهداشتی میشه زد؟  میکشه یا دورشون میکنه؟

میکشه

آره میشه

گوشه به گوشه همه جا بزن بدون بو هست

همه جا میشه زد عین خمیره دیگه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
میکشه آره میشه گوشه به گوشه همه جا بزن بدون بو هست همه جا میشه زد عین خمیره دیگه

از کجا باید بخرم؟ 

سمی نیست برا بچه ها؟ 

تا چند وقت ماندگاری داره؟ 

چون یک مدل سم سال قبل گرفتم گفتن بچه نباشه خونه. 

از کجا باید بخرم؟  سمی نیست برا بچه ها؟  تا چند وقت ماندگاری داره؟  چون یک مدل سم ...

نه

از عطاری

تا وقتی که خودت بشوریش و بره

اسی یه چی میگم ضمانتیه انجام بده اگه کابینتات فلزی تمام ظرفهای توشون دربیار شیلنگ آب و وصل کن آبگرم ...

چرا باید کابینت ها رو بشورم؟نمیشه اول سم بزنم بعد بشورم؟

2706