2737
2734
عنوان

مامانا تو رو خدا یکم دلداریم بدین

149 بازدید | 18 پست

مثل بچه های لوس فقط میخوام یکی بیاد بهم بگه همه چی درست میشه. این روزا میگذره.

بچه ام تا از خواب بیدار میشه شروع میکنه به جیغ زدن تا وقتی بخوابه. هربار هم که بیدار میشه چهار ساعت بیداره. کل‌چهار ساعتو بی قراری میکنه.

انقدر بغلم گرفتم دور خونه راه رفتم کمرم داره نصف میشه.

نمیدونم از دلدرده، نفخه، اسید معدشه چیه، مدام دهنش دنبال شیر اضافه اس. شیر اضافه میدم کلش رو بالا میاره. نمیدم مدااااوم بدون نفس جیغ میزنه. پستونک هم نمیگیره.

خستگی و بی خوابی و کمردرد و سردرد داره از پا‌میندازتم.

مادرشوهرم به زور میگه بیارش من نگه دارم ولی نمیتونم بهش اعتماد کنم. بچه تا میخواد جیغ بزنه بهش شیر میده. تو یه ساعت دو سه بار بهش شیر میده اونم مدام بالا میاره

رفلاکس داره حتما ببر دگتر دارو بده بهش 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

عزیزم خیییییییلی خیییییییلی سخته این شرایط دقیقا اون روزامو واسم ب تصویر کشیدی   بچه ات چند وقتشه؟ باید بگم ن صرفا واسه دلداری تو بلکه واااااقعا تو پایان ۳ ماهگی کولیک ب طرز معجزه اسایی یهو تموم میشه و بچه ات آروم میشه .

البته سن بچه رو ک نگفتی ولی از تفاسیرت حدس زدم نواز یا یکی دوسه ماهه اس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم میگذره ،من از دوماهگی بچم نه سینه قبول کرد نه شیشه با قطره چکون و قاشق بش شیر دادم ،سوار ماشین می‌شدم بیرون یک دور بزنم جیغ می‌کشید فقط تو ماشین، خابش انقد سبکه تو مدت خاب باید رو پام باشه، دوسه بار هم مریض شد، حالا حدودا بهتر شده 7ماهشه. خداروشکر که سالمه عیب نداره اما هزار بار اذیتم کنه ولی همیشه تنش سالم باشه هرچقدرم اذیت کنه بازم تو خونه خودمونیم اونایی که تو بیمارستاننن چي میکشن

عزیزم خیییییییلی خیییییییلی سخته این شرایط دقیقا اون روزامو واسم ب تصویر کشیدی   بچه ات چند وقت ...

دورت بگردم. خدا از دهنت بشنوه. پسر من ۵۲ روزه اس. ۸ روز دیگه دو ماهش تموم میشه

2738
عزیزم میگذره ،من از دوماهگی بچم نه سینه قبول کرد نه شیشه با قطره چکون و قاشق بش شیر دادم ،سوار ماشین ...

من اصلا ناشکری نمیکنم. خیلی روزای وحشتناکی گذروندم تا خدا این بچه رو سالم بهم داده. حتی برای هر ناخنش، هر یه دونه موش شکر میکنم. ولی خب خستگی خیلی بهم فشار میاره. میگرن هم دارم تشدید شده

وقتی جیغ میزنه سشواریاجاروبرقی روشن کن دخترمن هم گریه میکرد دکتر گفت با اون آروم میشه

از صداشون بدتر میترسه. از اینترنت صداشو‌ دانلود کردم بدتر جیغ زد

دورت بگردم. خدا از دهنت بشنوه. پسر من ۵۲ روزه اس. ۸ روز دیگه دو ماهش تموم میشه

فدات میدونم ک هر ساعتت اندازه ی ماهه ولی خوشبختانه بیشترشو پشت سر گذاشتی😊یکماه دیگه مونده 🥰🥰🥰

الهی بگردم. کولیک رو‌میگن زودتر تموم میشه. من از رفلاکس نگرانم

رفلاکیم اگه دکتر نبردی و رقفلاکسش دارو نداده حتما ببر با دارو بهتره . اونم حل میشه روز ب روز ک بزرگتر میشه رفلاکسشم خوب میشه تازه انقدر ک برا کولیک گریه میکنن برا رفلاکس نمیکنند

الهی بگردم. کولیک رو‌میگن زودتر تموم میشه. من از رفلاکس نگرانم

حالتایی که میگی پسر منم داشت و دکتر رفلاکس تشخیص داد براس دارو‌ داد ششماهگی خوب شد نترس عزیرم این روزا میگذره بزرگتر میشه شیرینتر میشه 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2706