2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تستر برای کیک و شیرینی اما اولا بزرگش رو بخر  که مثلا دوتا دیس مستطیلی  پیرکس کنار هم داخل ...

یه نکته دیگه هم موقع گرفتن توستر باید دقت کنید این هست که المنت بالا و پایین خاموش بشه یعنی دکمه خاموش کردن المنت ها رو داشته باشه برا من این رو نداره فقط دمای المنت بالا و پایین کم می شه که همین یه مورد اذیت می کنه

2731
اخه گازم رو میزیه

خب کارت سخت شد مثل مال منه من با سولاردم همه کارمیکنم ولی مثلا یکبار جوجه گذاشتم انقدر روغن پاشید فوری خاموشش کردم ولی هیچوقت تمیز نشد حالا اگه سولاردم خریدی توش ماهی و جوجه سرخ نکن یک دکمه داره یخ زدایی انواع گوشت اون خیلی کمک میکنه بهم الان باظروفی که قابل استفاده تو سولاردومه مثل این آرکوپال ها غذاگرم میکنم انواع کیک میپزم اگه مبلغش برات مهم نیس سولاردم بخر

خداجون ممنونم ازت
ممنونم بابت راهنمایی مارک هم میگید بهم

اوون تستر خواستین بخرین ب سایزش دقت کنین بزرگ باشه خانوم داداشم گرفته المنت پایین بالا جدا از هم و باهم روشن میشه جوجه گردون داره و..

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹
اوون تستر خواستین بخرین ب سایزش دقت کنین بزرگ باشه خانوم داداشم گرفته المنت پایین بالا جدا از هم و ب ...

این طوری خوبه دیگه، برا من المنت بالا و پایین خاموش نمی شه کم می شه،عذابم می ده 

خب کارت سخت شد مثل مال منه من با سولاردم همه کارمیکنم ولی مثلا یکبار جوجه گذاشتم انقدر روغن پاشید فو ...

عزیزم شما ک سولاردوم دارین راضی هستین اشعه نداره اخه میگن از ماگروفر بهتره ؟اگ ضرر نداره چرا تو دفترچه نوشته موازی با انتن تلویزیون نباشه درش باز نکنین زمان پخت غذا و...

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹
2738
این طوری خوبه دیگه، برا من المنت بالا و پایین خاموش نمی شه کم می شه،عذابم می ده 

اره خیلی خوبه من خودم کیک پختم توش شیرینی مرغ پیتزا عالی بوده خودم پشیمونم از سولاردوم البته من بخاطر اشعه میترسم اصلا ب برق نزدم ۷هشت ساله.

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹
عزیزم شما ک سولاردوم دارین راضی هستین اشعه نداره اخه میگن از ماگروفر بهتره ؟اگ ضرر نداره چرا تو دفتر ...

نه سولاردم اصلا ضرر نداره والا نصاب به من گفت اشعه نوری داره واصلا ضرر نداره در هر فری روهم حین پخت و پز نباید بازکرد ولی من بازمیکنم چیزیم نشده😃 من راضیم مارکشم ال جیه سال96 خریدم1500 خداروشکر خیلی باکیفیته

خداجون ممنونم ازت
نه سولاردم اصلا ضرر نداره والا نصاب به من گفت اشعه نوری داره واصلا ضرر نداره در هر فری روهم حین پخت ...

بمنم گفتن ضرر نداره اما رفتم تحقیق کردم از آخرم نفهمیدم ضرر داره یا ن  

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹
یه نکته دیگه هم موقع گرفتن توستر باید دقت کنید این هست که المنت بالا و پایین خاموش بشه یعنی دکمه خام ...

اره اینم مهمه مال من جدا خاموش میشن برای هر غذا هم.خودشه درجه داره مثلا پیتزا و پختن و گریل و سرخ کردن و گرم نگه داشتن..دو تا هم خالیه که میشه درجه و زمان دلخواه بزاری 

همتا اسم خـودمه♥
خب کارت سخت شد مثل مال منه من با سولاردم همه کارمیکنم ولی مثلا یکبار جوجه گذاشتم انقدر روغن پاشید فو ...

قیمتش اگه واقعا چیزی مشابهش نباشه خب میگم اوکیه ولی ی وقت مثلا میبینی ی دستگاه دیگه با مصف قیمتم همون کارکرد داره ....چون من تا حالا نداشتم اصن هیچ نظری راسش درباره این چیزا ندارم

2706