2733
2734
عنوان

بیاین عکس کادوی تولدمو براتون بذارم ❤😍

| مشاهده متن کامل بحث + 9388 بازدید | 593 پست
زهرا جون خیلی خوشگله مبارکت باشه به دل خوش استفاده کنی😍😍😘😘

مرسی قربونت برررررم.. ممنونم..

مهسااااا جونی یه ماه مونده تا کنکور دعام کن 😘❤

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تولدت هم کلی مبارک😍😍

ممنونم قشنگم 😘❤

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2731
عزیزم چه زیباست مبارکت باشه😍

مرسی دورت بگردم 😍😍😍❤❤❤

مبارکت باشه عزیزدلم خیلی قشنگه

منم طلای ظریف دوس دارم

و اینکه از ته قلبم‌خوشحال شدم که بازم باهمید

امیدوارم سال دیگه این موقع ها تو خونه خودتون باشید زهرای مهربون

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
2738
@رستابانووو    

سلام زهراجونم خوبي خوشگلم ببخشيد دير اومدم گلي الان اومدم سايت تولدت كليييييييي مباركا باشه عشقم انشاالله سال ديگ با عشقت جشن بگيري 😍♥️🥺فدات بشم خيلي نازه دستبندت مباركت باشه به خوشي استفاده كني جيگر منم عاشق طلاي ظريفم خيلي شيك وجذابه🥰😊

نيم ديگرمن درقلب زيباي توپنهان است عزيزترينم 😊🧸🎈❤️
@saedeh1366    

عزیزم تولدت مبارک باشه گلم  انشاالله صد و بیست ساله بشی   ینی زهرا عاشق دستبندت  شدم خیلی خوشگله...خدا عشقتو واست حفظ کنه انشاالله زودتر شرایط جور بشه و به هم برسین

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
@نیکی0   الان مبکشمون میگه چرا اون اول منو تگ نکردید

مرسیییییییی😍😍❤️

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

چه خوشمله  😍 اول از همه تولدت کلیییی مبارک و امیدوارم امسال اتفاق های قشنگ برات بیفته🤩🥳🎈🎇💚💛💙 و کادو تولدت هم مبارک قشنگه❤️😍

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
مرسیییییییی😍😍❤️

خواهش عزیزم

حالت چطوره بهتری

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
خواهش عزیزم حالت چطوره بهتری

اره مرسی تو خوبی😍🎈

2706