2726
عنوان

بچه ها پسرا فقطططططط برا اون کارا میان سمت دخترا

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 72 پست
😂😂😂جرر

ولله باورکن

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب پس واسه چی بخوان  من خودمم از ازدواج هدفم همینه  البته که کنارش عشق و علاقه و اینا هم ...

من دلم میخاد  ینفری باشه  دوسم داشته باشه دوسش داشته باشم . 🥲🥲🥲  تنها نباشم  هرجا ک میرممم🤧  من بیشتر ب دوست احتیاج دارم

..........
خب پس واسه چی بخوان  من خودمم از ازدواج هدفم همینه  البته که کنارش عشق و علاقه و اینا هم ...

داریم به کجا میریم که همه اهداف زندگیشون و این قرار دادن 

اره یه نیاز طبیعی هست ولی چرا باید بشه هدف؟

هدف های مهم تر از چی هم تو زندگی وجود داره!

مغزم،مغزم درد می‌کند از حرف زدن،چقدر حرف زده ام ،چقدر در ذهنم حرف زده‌ام!  کتاب سلوک محمد دولت آبادی
2728
من دلم میخاد  ینفری باشه  دوسم داشته باشه دوسش داشته باشم . 🥲🥲🥲  تنها نباشم   ...

خب ببین 

از یه پسر هیچوقت واسه تو چنین کسی در نمیاد 

با دخترا دوست شد 

چون رابطه با یه پسر اول و آخر به همون رابطه میشه

داریم به کجا میریم که همه اهداف زندگیشون و این قرار دادن  اره یه نیاز طبیعی هست ولی چرا باید ب ...

بسم الله 😐 

من دارم هدف ازدواج رو میگم 

نه هدف زندگیم و آیندم 

حتی اگه کتاب دینی یازدهم رو خونده باشی 

هدف اصلی ازدواج رو رابطه نوشته

پس چرا ما هستیم🥲🥲🥲🥲من  فق میتونم عاشق چش و ابروشون شم  ن بیشتر

عاشق چهرشونم بشی تو صمیر ناخوداگاهت اون طرفو تو رختخواب پسندیدی...همجنست ک نیست..

اساس رابطه  و علاقه زن و مرد رابطه جن   سیه..

این ی واقعیت محضه..فرویدم همه اینارو گفته..

۹۹ درصد طلاقا بخاطر همین چیزاس...زن یا مرد ک از هم سرد شن دیگه رابطه تمومه..

عاشق چهرشونم بشی تو صمیر ناخوداگاهت اون طرفو تو رختخواب پسندیدی...همجنست ک نیست.. اساس رابطه   ...

خب پس چرا وقتی میگم  زنا  پیر شن دیگ مردا دوسشون ندارن زرت زرت همه میگن نه  نه نه نه اه

..........
خب پس چرا وقتی میگم  زنا  پیر شن دیگ مردا دوسشون ندارن زرت زرت همه میگن نه  نه نه نه ...

زن تو هرسنی شکسته بشه مرد دوسش نداره..زنم همینه

زمان قدیمم زن و شوهر از رو ناچاری و بی ابرو نشدن جدا نمیشدن..همین رابطه هم یجورایی نگهشون میداشت

البنه من اونارو درک نمیکنم.

ولی الان شرایط خیلیی تغییر کرده..

خیلی واضحه چرا ناراحت شدم چون هم پسر دارم هم برادر بعدشم میگه همه پسرا و خاک تو سرشون خجالتم خوب چیز ...

شما پسرتو خوب تربیت کن اینجوری نشه

ولی این یه حقیقتهههه

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂
من دلم میخاد  ینفری باشه  دوسم داشته باشه دوسش داشته باشم . 🥲🥲🥲  تنها نباشم   ...

چنین دوست مردی بعید میدونم پیدا کنی....

خودم مرد هستم و بیشتر پسرا رو میشناسم ....

جذبه جنسی براشون همیشه هستش ،هر چند که دارند به یه خانمی کمک میکنند و دوسش دارند و....

*کاربر مرد*اگر دین ندارید آزاد مرد باشید....*امام‌حسین‌علیه السلام*