2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه ادم دارم تا آدم .

مثلا خواهرشوهرم میره پیش فالگیر دعانویس .‌فکر میکنه دعا اوردن .

ولی من نگاه میکنم خودم خواهرشوهرمو قبول ندارم . شوهرش چطور قبولش کنه ؟ 

بعد میگه دعا و طلسم اوردن ؛(

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2731
اخه ادم دارم تا آدم . مثلا خواهرشوهرم میره پیش فالگیر دعانویس .‌فکر میکنه دعا اوردن . ولی من نگاه ...

حالا سوال من کلا چیز دیگست

ولی من اگه از نزدیکانم ندیده بودم احتمالا اعتقادی به این نداشتم

ولی دیدم چطور یه نفر ۱۸۰درجه تغییر کرده و مثل مجنون شده از همین دعا

این چیزا خیلی زیاد شده

از بس زنها حسودن همه بلایی سر همدیگه میارن الانم ک رو اوردن ب دعا و جادو

خدا خونه همچین آدمایی رو خراب کنه ک۳سال از عمر منو زهرمارم کردن

هیچ اگر سایه پذیرد منم آن سایه هیچ
2738
حالا سوال من کلا چیز دیگست ولی من اگه از نزدیکانم ندیده بودم احتمالا اعتقادی به این نداشتم ولی دید ...

چطورش شد ؟؟؟؟

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم
این چیزا خیلی زیاد شده از بس زنها حسودن همه بلایی سر همدیگه میارن الانم ک رو اوردن ب دعا و جادو خد ...

چرا؟؟

به نظرت با دست خط میشه؟

کلا بهت دسترسی نداشته باشن هم میشه

از روی عکس اسم یا ی وسیله ای از تو

مال من ب سختی باطل شد تو اوج بی پولی میلیونها تومن خرج کردیم کاش میفهمیدم کیبوده

اعتقاد نداشتم من

من و شوهرم عاشق هم بودیم انقدر دوستم داشت شده بود ورد زبون دخترای و زنهای فامیل ک مگه فلانی کیه ک این شوهره اینقدر دورش میچرخه

از روز سوم ازدواج همه چی خراب شد دعوا و مشکلات زیاد من جن زده شدم داشتیم طلاق میگرفتیم دو جلسه دادگاه هم رفتیم

دعا پیدا کردم از پارچه پیرهن شوهرم توش بود دعای طلاق بود

ی قفل تووخونه بابام پیدا کردیم اسم من و شوهرم روش بود

خداروشکر ک درست شد

هیچ اگر سایه پذیرد منم آن سایه هیچ

ما که کلا زندگیمون بهم ریخته همه چیمون نابود شد کلا ...دوساله خودم خونه بابامم و شوهرم گوشه زندان...همین جمعه رفتم خونه ام که سر بزنم...همه جا گرد و غبار...دخترم گیر داد ساپورتمو بردار ببریم من هی میگفتم نمیدونم کجاس خلاصه رفتیم تو اتاقش داشتم تو کشو کمدشو میگشتم...(لباسای اصلیش اونجا نیس اونایی که دیرمیپوشید یا مجلسیا اونجا بود)هر چی میگشتم نبود اونم گیر داده بود پیدا کن با عصبانیت کمدو ریختم بیرون هی تکون میدادم لباسا رو هی میگفتم ببین نیس....که یه دعا افتاد رو زمین...وااای چقدر حالم بد شد..بازش کردم یه جدول 12خونه ای کشیده بود توش حرو الفبا داشت و پشتش یه مستطیل که داخلش لوزی بود و روی ظلع عاش نوشته بود طه یه ظلعشم نوشته بود مریم بنت مادر..اسم دخترم مریمه  یه برگه دیگم بود توش سوره حمد و ایت الکرسی داشت اخرش نوشته بود بحق این ایات...پایینشم نوشته بود نافرمانی اولاد

یک زمان غافل شدم صد سال راهم دورشد**آنقدر بیراهه رفتم تا دوچشمم کور شد(الهی مرا از رحمت خود ناامید مکن-خدایا در اوج نا امیدی و بی پناهی پناهم باش)هر وقت اومدیم برا خودمون یه هدف تشکیل دادیم خوردیم به سنگ و افتادیم زمین ...انگار یا هدف به ما نیومده یا ما به هدف نمیایم...زندگی را بی هدف دوس دارم...خدایا دمت گرم خودت منو به سمت یه هدفی پیش ببر منم راضی ام به رضای تو  
کلا بهت دسترسی نداشته باشن هم میشه از روی عکس اسم یا ی وسیله ای از تو مال من ب سختی باطل شد تو اوج ...

یعنی چی جن زده شدی؟؟ 

من ی ماه حالم بد یهویی حال بد شد هر چی دکتر میرم میگن حالت خوبه حس میکنم جادو شدم

ما که کلا زندگیمون بهم ریخته همه چیمون نابود شد کلا ...دوساله خودم خونه بابامم و شوهرم گوشه زندان... ...

کی گذاشت تو لباس بچت🥴

منم فک میکنم طلسم شدم😩

2706