2726
اره بابا چرا نتونه ببین کلا‌ هرچیزی ممکنه دیگه من خودم اکسسوری میفروشم درآمدم ۷ تا ۱۰-۱۱

میشه پیجتون رو بدین باهم دیگه حرف بزنیم من خیلی به راهنمایی نیاز دارم چند مدت بود تو فکرم بود یکار کنم اما از ترس اینکه نتونم شروع نمیکنم اگه پیجتون رو بدین تا باهم حرف بزنیم و من رو راهنمایی کنید ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دوران مجردیم تنها زندگی میکردم.. از دست بابام.. اما بعد که ازدواج کردم و بابام فوت کرد بابت اون روزها خیلی افسوس خوردم... خیلی مشکلات گاهی با یه جمله حل میشه... اما در کل تنها زندگی کردن خیلیی خوبه... یه حس قدرت و راحتی خوبی داره.

اگه مطمئن باشی کار پیدا می کنی یا مشکل مالی شدیدی نداری، می تونی تنها در شهرهای بزرگ زندگی کنی. بهتره پانسیون، اتاق یک تخته بگیری، ولی اگه وسایل کامل منزل داری و مشکل رهن کردن خونه نداری، می تونی خونه مجردی زندگی کنی. البته ما مجبور بودیم تنها کوچ کنیم. اوایل سخته ولی آدم عادت می کنه.