2204

۱۴ ماهشه.تو این یک ماه برا بار سوم سوخته مث لبو شده.

با اینکه اینقدر هر دفعه میشورمش خشکش میکنم ولی پنج شش روز قرمزه دوباره دوسه روز خوب میشه دوبار میزنه بالا کل قسمت های کشاله رونش😭😭

کلب هم موقع ادرار گریه میکنه و سوزش داره.

به نظرتون حساسیت به پوشکع؟تابه حال مای بیبی مولفیکس ببم و بارلی رو امتحان کردم با همش میسوزه😭😭

ببرش دکتر 

ظاهراً تنها چیزی که تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله!،چون کسی اعتراض نمیکنه که مال من کمه!   نه هر قصاب ماهر میکند پوست🔪 ، نه هر نون و نمک خور می شود دوست🧂🥖!  به بعضی ها حتی نباید رید💩،برنزه میشن،فردا برات قیافه میگیرن😐😏 نوازنده ی ویولن هستم🎻❤،داستان نوازنده شدنمو هیچکس باور نمیکنه😏،ما خوش شانسیم که شما حتی باورتون نمیشه🤗🤠

قبل اینکه پوشک کنی وازلین بزن 

بعد پوشک کن 

اینبار جان به به بخر ببین چجوری میشع

من‌ازتبار‌غربتم از آرزوهای محال…قصه ی ماتموم شده با یه علامت سوأل…♠️♥️♣️♦️

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306

آره من بچه بودم😭😭😭هنوزم به همه چی حساسیت دارم 

پماد و پد مخصوص مامانم استفاده میکرد

به نام خدای مهربونم  ☘️💕  میگن دعا شما نی نی سایتی ها جواب میده 🥺اگر چشمتون به امضام افتاد واسه رسیدن به عشقم یه صلوات مهمونم میکنید ♥️💕 من دورت بگردم 🥺😍همه زندگیم به سلامتی روزی که جلو همه بگم مال من شدی آره آخرش من و ط شدیم ما بگردم به دورت♥️کاربر عزیز لطفاً دخالت نکن و بحث نکن با  من تو هیجای زندگی من نیستی و یاد بگیر تا وقتی با کفشایی کسی راه نرفتی قضاوتش نکن 😏😏 ♥️💍متهدم به عشقم 💍♥️پی وی مزاحمت خواهر و خانواده محترمتان رو به ...میدهم با تشکر😏😏😒 

یه کرم هست اسمش بپانتول از اون بگیر براش

ظاهراً تنها چیزی که تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله!،چون کسی اعتراض نمیکنه که مال من کمه!   نه هر قصاب ماهر میکند پوست🔪 ، نه هر نون و نمک خور می شود دوست🧂🥖!  به بعضی ها حتی نباید رید💩،برنزه میشن،فردا برات قیافه میگیرن😐😏 نوازنده ی ویولن هستم🎻❤،داستان نوازنده شدنمو هیچکس باور نمیکنه😏،ما خوش شانسیم که شما حتی باورتون نمیشه🤗🤠

مجبوری چند روز باز بذاری تند تند ببری دستشویی،تو این مدت هم حتما پماد سوختگی ات رو عوض کن،برو داروخانه با توجه به شرایط بچه یه چیز خوب بخر

خواهم رفت،اگرچه دیر،اگرچه دور،وصله های روی بالم را دوباره خواهم دوخت و بال خواهم زد،انقدر که بانوی سروها را حتی از دور ببینم و روی ماهش را حتی دیر،ببوسم
2050

پوشک    "های قیز" بگیر 

اونا خوبن

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر بارداری نیس متاسفانه تیکر تولدمه ایشالا باردار شدم خبرتون میکنم هرچند مجردم 😐😐😐😐من یه دخترم با چشم های دریا💙با موهای خرما🤎با اشک های باران💔 دوستان درسته که من یه روانشناسم اما اینجا سعی میکنم که متفاوت باشم پس به تاپیک هام توجه نکنید😅و اینکه تو تاپیک های خبر حاملگی یا سونو تعیین جنسیت تگم کنید خیلی این حسو دوس دارم😄و اینکه من دچار خیال پردازی بیش از حد هستمممم و اگه میخواین رمان بنویسین یا فیلم بسازین تگم کنید ایده هامو بگم آخه خودم قلمم ضعیفه🥲

نه . از ادرارشه احتمالا .

چون بچه منم از ادرارش دچار سوختگی میشه ۲۱ ماهشه .

ما ی بی بی میبندم . سفت نبند .

بهش پماد     کالاندولا پلاس و اِن   باهم زدم  خوب شد

برای خودم و بچم و خانوادم و همسرم حمد و ایه الکرسی بخونید .خدا خیرتون بده .‌
دیگه خسته شدم یک ماهه بچم داره عذاب میکشه پمادی نبوده که امتحان نکرده باشم والا

وااای پارسال دختر منم اینجوری شد 

من سه روز پوشک نکردم 

همه جور کرم زدم 

خوب نمیشد اصلا 

من‌ازتبار‌غربتم از آرزوهای محال…قصه ی ماتموم شده با یه علامت سوأل…♠️♥️♣️♦️

عزیزدلم نمیخام نگرانت کنم ولی مای بیبی و مولفیکس برند هستن هیچ حساسیتی ندارن

اگر هرمارکی رو امتحان کردی و تاثیر نداشته و میگی موقع ادرار گریه میکنه باید ببریش ازمایش ادرار بده

فامیل ماهم هرپوشکی میبست به دخترش همیشه عرق سوز میشد بردش دختر ازمایش داد گفتن ک عفونت ادراری داره

الانم خوب شده و دیگه با هیچ پوشکی عرق سوز نمیشه

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️
2051