عنوان

یکی از مخاطبامو بلاک کردم

222 بازدید | 29 پست

دوستان من یکی از مخاطبامو یه مدت از واتساپ بلاک کردم عکس پروفایل واتساپش برا من دیده میشد 

ولی الان چند روزه عکس پروفایلش برا من پاک شده به نظرتون اونم منو بلاک کرده؟ 

از قد کشیدن یکدیگر نترسیم ما همه درختان یک جنگلیم. 

با گوشی دیگه امتحان کن اگه عکسش بود اره

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕

ممکنه

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دقیقا این اتفاق برای منم افتاد

یکی رو سه سال بلاک کرده بودم بعدش فهمید اونم منو بلاک کرد

فقط موندم چطور بعد سه سال یادش افتاده🤣

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
شما بلاک کرده باشی اصلا پروفایلشو نمیتونستی ببینی پس بلاکش نکرده بودی 

نه واتساپ اینجوری نیس

من جاریمو و برادرشوهرم بلاک کرده بودم قسمت کاربران مسدود عکسشون میتونستم ببینم

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

مسدودش کرده بودم 

مگه مسدود کردن همون بلاک نیست عزیزم؟ 

از قد کشیدن یکدیگر نترسیم ما همه درختان یک جنگلیم. 

چرا میشه،من بلاک کردم پروفایلشم میبینم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

همین الان رفتم چک کردم

بله کاربری که بلاک کنی میشه پروفایلشو ببینی

2706