2737
2734
عنوان

بچم نمیخوابه دیگه دارم روانی میشم!

174893 بازدید | 88 پست
توروخدا هر راهی بلدین بگین این بچه منو کشت....نمیخوابه...شیر هم خورده ولی نمیخواد بخوابه
حتی 5 دقیقه هم نذاشت بخوابیممممممممم

چیکار کنم بخوابه؟
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
شما دوتا راحله چرا 5:30 صبح بیدارین؟
اون راحله بالایی رو هوراد نذاشت
تو دیگه چرا راحله؟ هههههههههههههههه

راحله مامان هوراد جون زود میگذره........ من هم دارم آماده میشم برای این شب زنده داریها!
قربون هوراد جون برم
فکر کنم 2 ماهش که بشه دیگه خواب و بیداریش نرمال بشه

راستی ختنه کردی هوردا جون رو ؟ اگه نکردی کی میخوای بکنی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام
من هم همین مشکل شما رو دارم پسرم 10 ماهشه و دیوونه شده بودم
هفته پیش بردم دکتر و بهش گفتم این شب تا صبح هم نمیخوابه . سیتریزین و هیدروکسی زین داد برای تنظیم خوابش . الان دارو رو هم نمیدم سرساعت میخوابه و راحت تا صبح میخوابه و عصر هم ماشالله قشنگ 2 ساعت میخوابه . من که خیلی خوشحالم و راحت شدم
هر هدف رویایی است با مهلتی محدود. باید برای رسیدن به آن طرح ریزی کنید
از بیخوابی نگید که دیوانه شدم
پسر من 7 ماهشه شبا هی چرت میزنه هی پا میشه
یعنی تا صبح روانی میشم. تو اداره همش چشم بسته کار میکنم
تو طول روز هم نمیخوابه 2-3 تا چرت نیم ساعته میزنه
به دکترش هم گفتم میگه طبیعیه اینقدر خواب برای بدنش کافیه اگه براش کم بود خوب وزن نمیگرفت
یقین دارم که روزی پروانه میشویم بگذار زندگی هر چه میخواهد پیله کند
2738
سلام راجله جون خوبی ببین عزیزم اولا که دو سه ماهه که بشه درست میشه پسر من هم دقیقا اینجوری بود الان هم که سه ماهشه ساعت سه میخوابه ولی دیگه تا صبح خوابه.مامان صدرا راس میگهه، پسر من 15 روزش که بود شبا هر پکج دقیقه بیدار میشد منم هی شیرش میدادم میگفتم سیره بعد فهمیدم که نه بابا شیر کجا بود بچه گرسنه ست شروع کردم به شیر خشک دادن ار بار که 60 سی سی میدادم قشنگ دو ساعت میخوابید ولی شیر خودم رو قطع نکردم.هنوز هم دارم ادامه میدم الان که سه ماهشه شیرم خیلی زیاد شده.من شک ندارم بچه ت از گرسنگی نمی خوابه .ولی عزیزم میگذره ناراحت نباش
خدایا شکرت بابت تمام داشته هایم
اگه خوب وزن بگیره مشکل گرسنگی نداره. شاید دلش درد میکنه. بزرگ بشه خوب میشه دختر منم اولا نمیخوابید نه شبا نه روزا!! اصلا نمیخوابید درست میشه چاره چیه خواهر. من با دارو خواب اور موافق نیستم. ولی یکم بزرگتر بشه اگه دلدرد داره دکتر بهش یه چیزی بده خوب میشه. من به دخترم دایمتیکون دادم. از اون موقع خوابش خوب شد
پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
lمامان هوراد کوچولوتو ببر پیش دکترش به احتمال زیاد مثل خیلی از بچه ها کولیک ئاره پسر منم همین طوری بود ولی خدا شکر خیلی بهتره شده یا شایدم گرسنه میمونه امتحانی بهش شیر خشک بده ولی شیر خودتو قطع نکن. انشاالله بهتر میشه
دیشب کلا زیر سینم بود شیرمم زیاده شک دارم سیر نشده باشه
حتی دیشب شیر خشک هم اماده کردم ولی ندادم بهش ترسیدم نفخ و دل درد بگیره اخه هفته پیش سه روز بهش شیر خشک دادم روزی 60 سی سی و بعدش 3 روز دل درد بدی گرفت فک کردم شاید بخاطر شیر خشک باشه

مامان تارا دایمیتیکون از چه سنی میشه به نینی داد؟؟؟؟

ستاره سربی واسه کولیک دکتر چی تجویز کرد؟ من کولیک ایز میدم ولی بی فایدست!
الانم باز شروع کرد به گریه خداااااااااااا کمک

راستی بچم زیر سینه میخوابه ولی تا میذارمش تو جاش 10 دقیقه بعد گریه هاش شروع میشه
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
راحله جون نینیم هلاکم کرد بخدااااااااا دیشب به این فکر افتادیم بذاریمش تو کوچه یا بفروشیمش!!!!!!!!

بهارک خدا کنه بچت صبور باشه و خوب بخوابه که اذیت نشی
من خیلی بد شانسم):

وایییییییییی نکنه بچم بزرگ بشه ولی بازم با خوابش مشکل داشته باشیم؟؟؟؟؟/ روز به روز بدتر میشه
اوایل بهتر بود
من فک کردم بعد 40 روز خوب میشه ولی نکنه تا 7.....8 ماهگی همینجوری باشه؟؟؟؟؟؟!!!
راحله جون یادم نیست از کی دادم. از دکترش بپرس. یه پیشنهاد دیگه تو تخت جدا میخوابونیش؟ اگه بغل خودت بخوابونی بهتر میخوابه. من خودم به شدت مخالف این کار بودم. اما حتی الان که سیزده ماهشه بعضی شبا ترجیح میدم بغل خودم بخوابونمش تا اینکه دم به ساعت پاشم
پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
2706