2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیز قرص داروخونه هست ؟ یا عطاری؟ چه مدت استفاده کردین و چند کیلو افزایش داشتین

نه من از یه سایتی سفارش دادم

روش عکس گوزن بود فک کنم

سرچ کنی میاره

یه بسته ۶۰ تایی بود باید یک ماهه مصرف میشد ولی من سه ماهه خوردم ۳۰ تا تو یه ماه، ماه دوم و سوم روزی یه نصفه

۱۰ کیلو

خدایا هر کی برای من هر چی میخواد اول به خودش بده😊😊😊

سلام عزیزان دل وقتتون ب خیر و شادی 💚

اگر از لاغری خود رنج می برید و نیازمند بالا بردن وزن خود در مدت زمان محدود می باشید و نیازمند یک پودر مکمل غذایی سرشار از ویتامین های ضروری بدن و پروتئین و زینک و کلسیم و منیزیم و ... می باشید با ما همراه باشید.😍

پودر گین اپ از دو جهت سبب افزایش وزن خواهد شد که در متن زیر با جزئیات بیشتری توضیح داده شده است:

1- از طریق افزایش اشتها : یکی از مشکلاتی که اغلب افراد لاغر اندام با آن دست و پنجه نرم میکنند بی اشتهایی و بی میلی به غذا میباشد ، که همین مورد باعث کاهش ورودی کالری مورد نیاز به بدن و همین کمبود کالری و مواد غذایی ورودی به بدن سبب کاهش وزن در آن ها خواهد شد. گین آپ با ترکیباتی که در آن وجود دارد سبب افزایش اشتها و افزایش میل به غذا در این افراد خواهد شد و مشکل کم اشتهایی این افراد را در حد بسیار بالایی حل میکند.

2- از طریق افزایش جذب مواد غذایی در روده : یکی دیگر از مشکلات افراد لاغر اندام با این که مواد غذایی کافی به بدنشان وارد میشود و حتی در مواردی هم مشاهده شده که بیشتر از مقدار مورد نیاز کالری و مواد غذایی وارد بدن میشود ، ولی باز هم لاغر میباشند و افزایش وزن پیدا نمیکنند این افراد به دلیل جذب ناکافی و ضعیف مواد غذایی در روده وزنشان تغییر نمیکند ، ولی دیگه نگران نباشید با استفاده از پودر گین آپ جذب مواد غذایی را در بدن خود را میتوانید به چندین برابر افزایش دهید.

ترکیبات پودر گین آپ چاقی کل بدن:

جنسینگ

پروتئین

سدیم

پتاسیم

روی

منزیم

ویتامین گروه a b و c

بیوتین

آهن

کلسیم

ویتامین D+

و غیره که ترکیبات کاملا گیاهی و ویتامین های مورد نیاز بدن میاشد.

پودر گیناپ 300 گرمی

پودر گیناپ 300 گرمی و در قوطی های فلزی خدمت دوستان ارسال میشود ، برخی از خواص پودر گین اپ 300 گرمی خدمت شما ارائه کرده ایم :

1-چاق کننده کل بدن به صورت یک نواخت و همزمان با آن پر شدن صورت

2-کاهش و پر کننده چین و چروک بر روی صورت و بدن

3- تو لید شده از مواد پرتئینی و انواع ویتامین های مورد نیاز بدن

4-مناسب برای افرادی که اشتها و میلی به غذا خوردن ندارند

5- افزایش توان و انرژی بدن و کاهش خستگی

6-افزایش جذب مواد غذایی در روده

7-این محصول ساخت کشور ترکیه میباشد و دارای بارکد اصالت کالا میباشد

8-بدون تجمع آب در بدن و ایجاد پف

9- افزایش انرژی و کارایی مغز

💟خرید حضوری و غیرحضوری

💟 ارسال ب سراسر ایران 📦

💟سفارش روبیکا 09301328313 نوروزی