2733
2734

دوستان این وام فرزندآوری رو میخوام بدونم کسی گرفته؟ خیلیا ثبت نام کردن ولی ندیدم کسی بگه گرفته، میخوام بدونم اگه کسی گرفته چقدر تو نوبت بوده

من ثبت نام نکردم چون میگن ضامن میخاد ولی خاهر شوهرم گفت ثبت نام کردم 

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما هنوز بانک برامون شعبه رو هم تغییر نکرده

چکار کردید کجا ثبت نام کردید اولش

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2728
والا سایت داره، بزن وام فرزند اوری میاد

قبلا هزار بار زدم چیزی نبود...هنوز مهلت داره؟

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2738
دوست من  پارسال بچه دوم آورد.  ماه پیش ماشین ثبت نامی دادن بهش   وام رو اطلاعی ...

بچش چه ماهی متولد شد؟از من شهریور بود که گفتن باید ۱۹ آبان به بعد باشه

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭
قبلا هزار بار زدم چیزی نبود...هنوز مهلت داره؟

آره مهلتی نیست حتی بچه های امسال هم میتونن. ببین منم گشتم خیلی اینطوری بود که تو سایتایی ک خبرش زده بودن لینک داده بود

من ماشین و گرفتم.وام رو ثبت نام کردم ولی هنوز خبری نیست ازش.طرح مسکن رو هم ثبت نام کردم امروز پیامش ...

چند وقته ثبت نام کردین  من حدود یکماه هست وام رو نوشتم ولی خبری نیس

آره مهلتی نیست حتی بچه های امسال هم میتونن. ببین منم گشتم خیلی اینطوری بود که تو سایتایی ک خبرش زده ...

مرسی عزیزم

شما هم اولش یه شعبه خودتون انتخاب کردید؟  

بله یه شعبه خودمون انتخاب کردیم

منتظریم از طرف بانک اونی که انتخاب کردیم رو قبول کنن یا خودشون  شعبه پیشنهاد بدن تا مدارک ببریم

2706