2726

خیلی خسیسه فعلا هیچ هنری ندارم و هیچ پولی اجازه کارکردن هم نمی‌ده سه ماهه میگم یک تومن بده چند روز پیش بزور و منت پونصد داد خرید عید نکردم از پارسال تمام لباسام کهنه امشب هم عروسیه یکی از اقوام میگم بده برم لباس بخرم میگه برو با مانتو بشین نمیخاد لباس بخری اقوام نزدیکه و این اصلا کار درستی نیست الان بگید چیکارکنم پونصد دیگه بده برم ی دست لباس بخرم هربار میگم الکی میگه ندارم دعوا می‌کنه قهر می‌کنه اخر سرم میگه اصلا نمیخاد بیای عروسی بچه ها ی راهی سراغ ندارین دعایی سوره ای چیکار کنم باید حتما بگیرم ازش دیگه داغون شدم بس حرص خوردم

برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستین😞حال دلم خیلی بده دعام کنید💔

😧😧😧😧😧😧

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

صیغه طلاق بهترین چیزیه که برا مرد خسیس سراغ دارم متاسفانه

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 

اصلا ابم با ادمای خسیس تو یه جوب نمیره

خدا کمکت کنه عزیزم

بهش بگو وظیفته خرجم کنی

اگر هم بری سرکار پول‌دربیاری پول برای خودته و وظیفه شوهرته که همه مخارج رو بده اگر پول نداشت زن نمیگرفت

الهی💚  گاهی💛 نگاهی❤
راه فوری فقط سکوت و بستن دهان برای مدتیه

اینطور ک پرو تر میشه کلا راحته از دستم هرچند الانم راحته براش مهم نیست اصلا

اصلا ابم با ادمای خسیس تو یه جوب نمیره خدا کمکت کنه عزیزم بهش بگو وظیفته خرجم کنی اگر هم بری سرکا ...

منم همینطور اما مجبورم آدمی ک ن خانوادش پشتشن ن کار داره ن هنر باید بسوزه و بسازه این با میل خودش ازدواج نکرده پدرش مجبورش کرده پدرم از خودش خسیس تره برای مادر شوهرم سالی حتی یک دست هم لباس نمیخره هر شش سال ی بار 

ارزش نداره حالا این عروسی رو سر کردی به بعد چی. به نظرم  نرو  بمون خونه وبه فکر حل م ...

می‌خوام تا سال دیگه به هر قیمتی شده شاغل بشم آرایشگری یاد بگیرم این روزا درموندم

اگه آدمای خسیس با دعا درست میشدن الان اینهمه خسیس نداشتیم جزء جدایی ناپذیر از اخلاقش شده دیگه

خدایا منو بکش

2706