2401
2404
عنوان

مشورت میخوام

418 بازدید | 22 پست

سلام ، فردا کنکور ارشد دارم ، رشتم الکترونیکه یعنی همه ی درسها حل کردنی هست ، منم امسال نخوندم ، یعنی برم نمیتونم دانشگاهی که میخوام قبول بشم 

از طرفی ما خونمون غرب تهرانه ، محل امتحانم افتاده شرق تهران 

نمیخوام برم شرکت کنم ، تا انشاالله سال بعد خوب بخونم 

شما هم جای من بودین نمیرفتین ؟؟؟

خدانگهدار ، ان شاالله تا سال بعد

میرفتم ببینم رتبه ام چند میشد

♦️خوب بودن زیاد سخت نیس کافی ست مهربانی کنی ♦️زبانت ک نیش نداشته باشدو کسی را نرنجاندهمین خوبی ست♦️وقتی برای کسی خوبی بخواهی همین خوبی ست🔷️مهم نیست ک ادمها چگونه اند،مهم نیس جواب سلامت رامیدهند یانه        🔷️توسلام کن،سر ب سر دلشان بگذار،شیطنت کن، بخند ... همین خوبی ست.                                      ♦️ مهم اینست توخوب باشی                                    ♦️آن ها روزی دل شان برای خوبی هایت تنگ میشود...باور کن...🌹🤗             

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2413
2421

داغ دلمو تازه کردی.پارسال میخواستم کنکور بدم.خونده بودم

صابخونه هم گییییر که دقیقا روز کنکور باید پاشید.

منم استرسی.کسی هم نداشتم کمکم کنه.

دیگه نرفتم کنکور بدم.اه 

تو برو حداقل دستت بیاد سوالا چجوره امسال

داغ دلمو تازه کردی.پارسال میخواستم کنکور بدم.خونده بودم صابخونه هم گییییر که دقیقا روز کنکور باید پ ...

امسال نخوندین؟؟  

سوالها بعده ازمون تو سایت میاد ، دستم میاد 

یعنی واقعا کسی هست به مدارهای تونن ونورتون علاقه داشته باشه . بی خیال ؟آخرش که بیکار می مونی چرا رشت ...

اینا که مثله جدول ضرب میمونن تو ریاضی 

اره خیلی ها ، وقتی علاقه باشه ، دیگه درس میشه براتون تفریح حالا هررشته ای باشه 

کار هم هست ، کافیه برید تو نظام مهندسی ، پارتی بازی هم نداره ، حداقل سالانه ۲۰۰ میلیون درامد دارید 

من انقدر رشته برق صنعت شریف میشناسم دنبال کار می گردن . اینطوریام نیست دخترم . رویا بافی نکن

شریفی ها بیشترشون مهاجرت میکنن ، بعید میدونم تو ایران دنبال کار بگردن ، اونم رشته ای مثله برق 

سه تا از فامیلام برق میخوندن رفتن امریکا 

البته حق دارید بجز نظام مهندسی ، بخوان جای دیگه  دنبال کار بگردن واقعا کار نیست ، چون ایران متاسفانه  نمیتونه حتی یه IC بسازه ، از پروژه ها هم حمایت نمیشه

شریفی ها بیشترشون مهاجرت میکنن ، بعید میدونم تو ایران دنبال کار بگردن ، اونم رشته ای مثله برق  ...

حالا شاید صنعت شریفیه برق نبوده مثلا مکانیک بوده . اصلا کلا رشته های مهندسی به درد نمیخوره . نظام مهندسی را سمتش نرفتم ونمیدونم

امسال نخوندین؟؟   سوالها بعده ازمون تو سایت میاد ، دستم میاد

نه دیگه. 

با اینکه مباحث یادمه.

چار ساله ازدواج کردم.دیگه امسال گفتم اقدام کنم برای نی نی.

ولی دارم آموزشگاه زبان میرم و چند تا کلاس مهارتی دیگه.

حالا ببینم خدا چی میخواد.

ولی ایده آلش اینه بری سوالا دستت بیاد یکم تو‌ جو قرار بگیری.

.حقیقتش اگه من جای تو بودم نمیرفتم سر جلسه کنکور😂 خدایی زور داره از این سر شهر بری اون سر.اونم کله سحر وقتی هیچی هم نخوندی

2407