2737
2734
عنوان

جلل الخالق😐استغفرالله +عکس پست اول

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 38 پست
خیلی زشت بود گفت نمکدونو دزدید! خصوصا که گفته بودن رسمشونه! دختر عموشم که بی تربیت بود با اون طرز حر ...

دقیقا من گفتم نوشته بود دختر عموم زبون دراز گفتم تو خونه شوهر نتیجه بددهنی زبون درازی طلاقه

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باداری و پشت کنکوری عزیزم؟

نه گلم بچم ایست قلبی کرد 

فعلا دیگه تصمیم به بارداری ندارم و درس میخونم 

تیکر همینطوری مونده...

دانشجو فرهنگیان ورودی۱۴۰۲...♡ •تیکر جمع بندی دهم و یازدهم• هدفای تحصیلی:۱.کسب رتبه یک سال دوازدهم در مقطع مدرسه. ۲.معدل ۱۹.۹۳ در نهایی دوازدهم.   ۳.رتبه دو رقمی یا سه رقمی کنکور ۱۴۰۲. هدف‌های شخصیتی:همسر؛ دختر و یک بنده و معلم متشخص بدون هر گونه رفتار زائدی‌ در باب پرخاش و کودکانه و شاخص مادری نمونه...♡ تا سال ۱۴۰۳ به همه آرزوهای باب شده در استاتوس رسیدم ^^
نه گلم بچم ایست قلبی کرد  فعلا دیگه تصمیم به بارداری ندارم و درس میخونم  تیکر همینطوری م ...

قبل از ۱۸ باردار شدی عزیزم ؟ خطرش برای اون بود؟

میوتی میم🐈یه تعلیقی بیچاره😁همونیم که بعد از هزار و یک سختی به عشقم رسیدیم🤪🙈من عاشق مردی شدم ک چشم‌بسته همه منو از رسیدن بهش منع کردن و چیزی طول نکشید ک نظر همه ی اونها به کام دل من برگشت
2731
قبل از ۱۸ باردار شدی عزیزم ؟ خطرش برای اون بود؟

اره... نمیدونم از چی بود شاید ژنتیک یا تغذیه به هر حال صلاح نبود بمونه 

دانشجو فرهنگیان ورودی۱۴۰۲...♡ •تیکر جمع بندی دهم و یازدهم• هدفای تحصیلی:۱.کسب رتبه یک سال دوازدهم در مقطع مدرسه. ۲.معدل ۱۹.۹۳ در نهایی دوازدهم.   ۳.رتبه دو رقمی یا سه رقمی کنکور ۱۴۰۲. هدف‌های شخصیتی:همسر؛ دختر و یک بنده و معلم متشخص بدون هر گونه رفتار زائدی‌ در باب پرخاش و کودکانه و شاخص مادری نمونه...♡ تا سال ۱۴۰۳ به همه آرزوهای باب شده در استاتوس رسیدم ^^
واییی من تو این تاپیک بودم آخر هم معلوم شد این رسم یه قومی هست که خوش یمنه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍ ...

گوگل هرروز ی تاپیک میذاره.خیلی بده شاید کسی دلش نخواد کل دنیا بفهمن  تاپیک هامو ن رو

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
😑😑😑

ومایی که تحت هیچ شرایط نمیخندیم😂

عشق شما جواد خیابانی🗿🤙آره من جواد خیابانی در مزرعه هستم بیا سرزنش کن🍆🐎army_forever⭐💜جالبه. اینجا نه‌ها، اینکه علاقه خاصی به سرک کشیدن تو زندگی بقیه داری🤡دوست عزیز! اگر جایی نظر میدم و نظرم متضاد شماست بچه نیستم. تجربه و نظر من اینه🙃✅نمیخوام لوس بازی در بیارم، ولی میشه دعام کنید؟😥💔راستی بهم هوپی میگن می تونید اینطوری صدام کنید🤗یه نیمچه نویسنده دوقطبی هستم🙃لطفا ازم سوال های شخصی و حریم خصوصی نکنید خوشم نمیاد جواب بدم🥞از من به شما نصیحت، در برابر مشکلات زندگی مثل حسینی بای در سیل باشید🤩😆
2738
اره... نمیدونم از چی بود شاید ژنتیک یا تغذیه به هر حال صلاح نبود بمونه 

آهان عزیزم انشالله که هر موقع میخوای دامنت سبز بشه من هم پشت کنکوری هستم ۱۴۰۲ ولی فکر نکنم کنکور بدم

میوتی میم🐈یه تعلیقی بیچاره😁همونیم که بعد از هزار و یک سختی به عشقم رسیدیم🤪🙈من عاشق مردی شدم ک چشم‌بسته همه منو از رسیدن بهش منع کردن و چیزی طول نکشید ک نظر همه ی اونها به کام دل من برگشت
آهان عزیزم انشالله که هر موقع میخوای دامنت سبز بشه من هم پشت کنکوری هستم ۱۴۰۲ ولی فکر نکنم کنکور بدم

ممنون گلم... متاهلین؟ چرا کنکور ندی هنوز کلی وقت هست 

ممنون گلم... متاهلین؟ چرا کنکور ندی هنوز کلی وقت هست 

بله عزیزم متاهلم تازه عقد کردم من رشتم فنیه طراحی لباس میخونم دانشگاه مقطع اضافیه براش کسی ک دنبال مدرسه ارزش داره بره وگرنه اصل کار تو خود هنرستانه از طرفی هم دلم میخواد روی زندگیم تمرکز کنم تا اینکه ۴ سال برای یه لیسانس وقتمو بزارم

فقط اسمت 😐😐😐

از سر کرم ریزی همچین چیزی زدم😂

عشق شما جواد خیابانی🗿🤙آره من جواد خیابانی در مزرعه هستم بیا سرزنش کن🍆🐎army_forever⭐💜جالبه. اینجا نه‌ها، اینکه علاقه خاصی به سرک کشیدن تو زندگی بقیه داری🤡دوست عزیز! اگر جایی نظر میدم و نظرم متضاد شماست بچه نیستم. تجربه و نظر من اینه🙃✅نمیخوام لوس بازی در بیارم، ولی میشه دعام کنید؟😥💔راستی بهم هوپی میگن می تونید اینطوری صدام کنید🤗یه نیمچه نویسنده دوقطبی هستم🙃لطفا ازم سوال های شخصی و حریم خصوصی نکنید خوشم نمیاد جواب بدم🥞از من به شما نصیحت، در برابر مشکلات زندگی مثل حسینی بای در سیل باشید🤩😆
بله عزیزم متاهلم تازه عقد کردم من رشتم فنیه طراحی لباس میخونم دانشگاه مقطع اضافیه براش کسی ک دنبال م ...

منم اوایل میخواستم فقط تا دیپلم برم و تمام ولی دیدم خونه از من یه موجود افسرده میسازه؛ رشتم انسانیه برا دبیری می‌خونم وقتی قبول بشی از همون اوایل دانشگاه بهت حقوق میده و خب استقلال مالی برا زن ضروریه هر چند که شوهر بهترین باشه.‌.. بنظرم بخون عزیزم از همه جهات خوبه 

2706