2726
عنوان

کسی هس جدا بخابن با شوهرش ینی جاشونو جدا کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1765 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ده تاازاین روانشناسا میشناسم خودشون زندگیشون خرابتره وب طلاق ختم شده.. عزیزم خیلی هم حرفای اینار ...

من حرف کسی رو الگو نگرفتم کاری که فکر میکنم درسته انجام میدم

همونطور که فکر میکنم حرف خاله خانباجی ها که میگن ۲۴ ساعت مثل چسب بچسب به شوهرت غلطه

مگه چیکار میکنه تو خواب😂 من همیشه فوبیا دارم خودم بیوفتم‌رو نوزادم تو خاب بچه رو داغون کنم

یهو از خواب بیدار میشه دنبال شیر راه میفته بره تازه خزیدن یاد گرفته یا چرخش ۳۶۰ غلت میزنه میبینی رفته زیر مبل

روی تختم دیگه نمیخوابیم چون میره برای خودش 😑

ماهرخ هستم 
2728
خیلی از همین روانشناسان هم حرفهای خوبی میزنن و خیلی از زندگیا رو نجات میدن‌.

والا من 12 ساله ازدواج کردم دو سالم هست جدا میخوابم وای به مشکلی نخوردیم خدا رو شکر 

دیگه شرایط اینجوریه 

بخاطر قهر که جدا نمیخوابیم بخاطر شرایط خونس

والا من 12 ساله ازدواج کردم دو سالم هست جدا میخوابم وای به مشکلی نخوردیم خدا رو شکر  دیگه شرای ...

عزیزم میشه بگی چ شرایطی 

منم این ۱۲ ساله ازدواج کردم . تو یه اتاق میخوابیم اما جدا از هم 

والا من 12 ساله ازدواج کردم دو سالم هست جدا میخوابم وای به مشکلی نخوردیم خدا رو شکر  دیگه شرای ...

من در مورد شما اطلاعاتی ندارم در نتیجه نظری هم نمیتونم داشته باشم. 

ولی در مورد روانشناسا میگم که خیلی از حرفاشون درسته.و با راهنمایی درستشون خیلی از زندگیا رو نجات دادن.

خودم یه شخصه توصیه هاشون رو عمل میکنم و خیلی تغییرات مثبتی تو زندگیم داشتم.

عزیزم میشه بگی چ شرایطی  منم این ۱۲ ساله ازدواج کردم . تو یه اتاق میخوابیم اما جدا از هم

من دو ساله جدا میخوابم دو تا بچه دارم کوچیکن. من و دو بچه یه اتاق شوهرم یه اتاق دیگه

هر زمان خواستم پیش شوهرم بخابم مجبور شدم تا صبح سه بار بلند شم برم و بیام اعصابم خراب شد بد خواب شدم

زن و شوهر سرد میشن نسبت به هم . باید همیشه کنار هم باشند . 

ن اینطور نیست که هر زن و شوهری جدا بخوابن از هم سرد بشن.. 

علت جدا خوابیدن مهمه     اتفاقا ایشون بنظرم محبتشون تو قلب شوهرشون بیشتر هم بشه  چون بخاطر استراحت و آرامش شوهرش داره اینکارو میکنه 

بهرحال مرد باید شب ریکاوری بشه تا فردا دوباره بره سرکار 

من بچه ام وسطمون میخوابه😂

عشق چشم بسته دلو بهت دادم❤با پای خودم 🦶به دامت افتادمم.دیگهچی میخوای از جونه یه آدم🤔عشق تو این قهر و آشتیای یه ریزی بهم میزنی هی مگه مریضی🤒با این همه باز چه عزیزی😍عشق بوسه ای💋وسط پیشونی.یه زخمی که تا همیشه میمونی به جون خودت درد بی درمونی🤕عشق غمه قشنگ پرطرفداری حیف تو که فقط مردم آزاری😬میای میری چه بیکاری🙁آهای عالیجناب عشق فرشته 🧚‍♀️عذاب عشقحریف تو نمیشه این قلب بی صاحاب عشق.منو دیوونه میخوای تو اینجوری خوشی عشق ولی بازم دمت گرم چه زیبا میکشی 🤪عشق😍
2706