2726
عنوان

بیاین براتون درمورد سمی ک ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1359 بازدید | 83 پست

دارم مینویسم بقیه رو 

دختری با روحیه قوی در برابر سد مشکلات 🌸🌸👍کار نشد نداره من برا اهدافم میجنگم 💖💖 امروز بخند فردا گریه کن 🌸🌱🌱ورزشکار 💕  ملکه ای ک دوباره تاج گذاری کرد 👸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از کجا میدونی ،خاک تو سر ،لازم میشه😅

لازمه شک نکن 

دختری با روحیه قوی در برابر سد مشکلات 🌸🌸👍کار نشد نداره من برا اهدافم میجنگم 💖💖 امروز بخند فردا گریه کن 🌸🌱🌱ورزشکار 💕  ملکه ای ک دوباره تاج گذاری کرد 👸
2728

حالا این هیچی 

مادره گف برین صحبت کنین اصللاااااا نمیدونستم با این غول بیابونی چی حرف بزنم خیلللییی مسن بود 

خودمو داشتم همش فحش میدادم ک چرا به حرف مادرم گوش دادم گداشتم بیاد 

اه لعنت بهش

خلاصه هر چن دقیقه یه بار یه گندی میزد 

رفتیم اتاق بعد تعارف ک شما بفرمایید اینا من رفتم تو 

بیشعور بی نزاکت اومده داخل درم محکم میبنده و میگه میخوایییم صحبت کنیم سرو صدا نره بیرون 😐😐😐

من اون لحظه قاطی کرده بود خدایییی 

بزار دیگه اه

...نگار هستم...وزن شروع رژیم۱۱۸هر کی امضامو دید برام دعا کنه که بتونم وزن کم کنم و اراده داشته باشم خیلی خسته شدم از این اوضاع راهنمایی یا تجربه ای هم داشتین ممنون میشم بهم بگین
خلاصه هر چن دقیقه یه بار یه گندی میزد  رفتیم اتاق بعد تعارف ک شما بفرمایید اینا من رفتم تو&nbs ...

😂😂😂😂😂

قابل توجه کاراگاه های مچ گیر نی نی سایت😈کاربری دست چند نفره! 😈😈 قدیمی هستیم😈 تورو خدا اگه مخالف منی یا ریپ نزن یا مودبانه بگو دیگه نمیخوام تعلیق بشم🤬

از روی حرص سریع رفتم و درو باز کردم و یه اخمی

هم بهش کردم 

با چشاش ادمو میخورد اصن 

بعد اومده چن ساعت از خودش تعریف کرده و فلااان 

من اینو دارم اونو دارم ده ساله کار کردم و اینا 

یهو ازم پرسیده دلت میخواد چن تا بچه داشته باشی؟

😐😐

اخه بیشعور بچه ؟ حالا ببین توعه منحرف رو کسی قبول میکنه!!

2706