2737
2739
عنوان

دخترا به این پسره چی جواب بدم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2215 بازدید | 111 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نظر من اینه..چون عاشق نیستی.. منم دقیقا ،، دقیقا عین تو هستم..حتی همین الان. خیلی از پسرا چه فامیل ...

نه بابا فایده نداره

الان منم اخلاقم سگه عاشقم شدم باز اخلاقم سگیه باهاش خیلی وقتا😂😂ولی خب بعد این که بهش میرینم آروم که شدم میگم منظور نداشتما عصبانیم کردی😶😶

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
2738

فقط خدایی قبل همه جوابات چن ساعت فکر کن اگه واقعا دوسش داری رو هوا جواب نده بعدشم همیشه ی تایم مشخص ج بدع مثلا فقط ۱۲ شبا اینطوری بعد چن وقت اگه اونم تو اون تایم آنلاین شع و آنلاین چت کنین میفهمی نصف راهو رفتی زیادم بها نده مث اینکه ب ی ورتم نیس طرف ولی بفهمونش ک ازش بدتم نمیاد 

کورد💪
خیلی خشکم از بس می ترسم طرف فک کنه من فک کردم که ازم خوشش میاد😑

این چ مدلشه😂

من در حدیم ک میترسن بیان سمتم.../:

//   کِـی به انداختن ِ سنگ پیاپی در آب ، ماه را میشود از حافظه ی آب گرفت !؟ // p 650
فقط خدایی قبل همه جوابات چن ساعت فکر کن اگه واقعا دوسش داری رو هوا جواب نده بعدشم همیشه ی تایم مشخص ...

با همش تقریبا موافقم

ولی تجربه ثابت کرده ۱۲ شب تایم خوبی نیس😅

اون روزایی که خیلیا نگران شوهر و خانواده شوهر بودن، ما داشتیم شبانه روز واسه آرزوهامون می جنگیدیم!
2706