2726
عنوان

کلاس نقاشی آنلاین برای کودکان ؟؟؟

650 بازدید | 10 پست

برای بچه شش ساله ترجیحا تلگرام کسی سراغ نداره که مرحله ای آموزش بده 

خیلی علاقه به نقاشی داره کلاس نقاشی نزدیک مون نیست جایی هم ثبت نام کردم به حدنصاب نرسیده هنوز تشکیل نمیشه

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...
سلام من مدرس نقاشی ام , آنلاین برای بچه های کوچک یه مقدار سخته مگر اینکه خیلی علاقمند باشه و خوب تمر ...

ممنونم الان مثلا از کتاب داستان هاس اگه نقاشی ببینه البته خیلی سخت نباشه میکشه از روش و تقریبا هفته ای یک دفتر تموم میکنه با نقاشی 

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته اصرار ندارم نقاش بشه چون علاقه داره دنبالش کنه 

2728
ممنونم الان مثلا از کتاب داستان هاس اگه نقاشی ببینه البته خیلی سخت نباشه میکشه از روش و تقریبا هفته ...

خب خیلی خوبه ، ولی نقاشی برای بچه های کوچک زمانی نتیجه میده که رقابتی باشه ه تنهایی و به شکل خصوصی خیلی نتیجه بخش نیست شاید خسته کننده باشه البته طبق تجربه ی ۱۵ سال تدریس خوشنویسی و نقاشی کودکان عرض میکنم خدمتتون ولی بازم بچه ها با هم متفاوتند شاید در مورد بعضی بچه ها نتیجه ی قابل قبولی داشته باشه

🎨 
البته اصرار ندارم نقاش بشه چون علاقه داره دنبالش کنه 

یادتون باشه هر رشته ای تحصیل کنه در آینده فرقی نداره به نظرم یادگیری خط و نقاشی کلا هنر برای هر آدمی لازمه از لحاظ روحی بچه و بزرگسال نداره مثل موسیقی غذای روح هست حتما تشویقش کنید کمکی لازم بود در خدمتتون هستم 

🎨 

من خودم هم دختر دارم هم پسر هر دو زیر شش سال ولی در نظر دارم در زمان خودش زبان ، کامپیوتر ، خوشنویسی , نقاشی ، آشپزی ، خیاطی رو حتماااا به هردوتاشون آموزش بدم خودم چون غیر از آشپزی و زبان و کامپیوتر بقیه رو تدریس کردم سالها چون به نظرم خیلی لازمه بلد بودنشون

🎨 
یادتون باشه هر رشته ای تحصیل کنه در آینده فرقی نداره به نظرم یادگیری خط و نقاشی کلا هنر برای هر آدمی ...

خیلی ممنونم لطف کردید نظراتتون خیلی خوب بود💐

خیلی ممنونم لطف کردید نظراتتون خیلی خوب بود💐

خواهش میکنم در ضمن مجموعه کتاب سنا رو براش بگیرید به جای هزینه ی کلاس آنلاین که بچه با معلم در ارتباط نیست و خیلی تاثیری نداره , من خیلی ساله که از این کتاب استفاده میکنم آموزش مرحله ای داره البته برای من خیلی قدیمیه ولی می‌دونم جدیدشم هست همیشه به همه توصیه میکنم موفق باشید 

🎨 

سلام عزیزم. من الان 3 ماهه که دخترم رو تو کلاس آنلاین نقاشی ثبت نام کردم و خیلی راضی ام. آموزشگاهش تو رشت خیلی معروفه ولی ما چون دور بودیم دیدیم کلاس آنلاین هم داره. تو هر کلاس 6 تا ظرفیت داره. دخترم که خیلی خوشش اومده. لینکش رو برات میزارم اگه خواستی ببین:

https://shahrenaghashi.com/