2737
2734

سلام‌

ما یه اپارتمان قولنامه کردیم

و قرار بود قسمت اخر پول که تو محضر پرداخت میشه وام بانک مسکن بگیریم

الان متوجه شدیم باید صد میلیون اوراق بخریم 

با ۱۷/۵درصد سود که ۱۲سال باید بدیم

واقعا فاجعه هست

حالا بنظر شما ماشین بفروشیم بهتره؟

ماشین دیگه داریم 

فقط ممکنه بزودی نتونیم جبرانش کنیم

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊

تورم رو درنظر بگیرید. من باشم اگه بابت پرداخت قسط مشکلی نباشه وام میگیرم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستش پول خرید اوراق نداریم

واقعا هر چی داشتیم دادیم بابت خونه

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊
2731

ولی بحث تورم درسته بهش فکر کردم

یعنی اگه پولشو جور کنیم به نفعه؟

وام مسکن که خیلی خوبه بعد دو سه سال پول بی ارزش میشه حقوقتون میره بالا، قسطاش خیلی خیلی کم بنظر میاد، مثلا ما سال ۹۷ با وام مسکن خونه خریدیم، اون موقع قسطش ماهی ۱ تومن بود خیلی پول بود بعد دوسال واقعا یه ملیون پولی نیست، بنطرم اصلا ماشینتو نفروش

اگه دو تا ماشین دارین بفروشین یکیشو،شما هر جقدر قسط ندی بهتره... بعد میتونی وام جعاله بگیری رو خونت بعد دوباره ماشین بخری

آرام باش... هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد، ما رفته ایم و اکنون 1498 است.. 
2738
بهتره وام بگیرید

وام بانک های دیگه با معدل موجودیه

و خیلی فرایندش سخته

نمی دونم مردم چی میکشن برای دریافت وام؟!

راستش پول خرید اوراق نداریم واقعا هر چی داشتیم دادیم بابت خونه

بانک خودش گمونم یه وام بابت خرید اوراق میده.

ببین باید حسابی فکر کنین و شرایط خودتونو بسنجین.

مثلا من سال ۹۸ این وام رو گرفتم خیلی گفتن تو دیونه ای میدونی چقدر باید پس بدی؟! من بابت ۱۰۰ تومن، باید طی ۱۲ سال ۲۴۰ تومن پس بدم. همچنین اون موقع اوراق ۱۱۴۰۰ شد. خب تا اواسط سال ۹۹ قیمت چنان رفت بالا که وام و سودش رو کامل پوشش داد. الان نزدیک به ۳ سالش رو دادیم. و اینکه پرداخت مبلغ قسط هرسال داره با توجه به افزایش حقوقا داره راحت تر میشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
اگه دو تا ماشین دارین بفروشین یکیشو،شما هر جقدر قسط ندی بهتره... بعد میتونی وام جعاله بگیری رو خونت ...

اتفاقا به اینم فکر کردیم

انقدر اوصاع اقتصادی کشور خرابه میترسم تا سند بزنیم قیمت ماشین بره بالاتر

عجب وضعیه!!

بانک خودش گمونم یه وام بابت خرید اوراق میده. ببین باید حسابی فکر کنین و شرایط خودتونو بسنجین. مثلا ...

تمی دونستم بانک مسکن برای اوراق وام میده

مطمئنی؟

وام مسکن که خیلی خوبه بعد دو سه سال پول بی ارزش میشه حقوقتون میره بالا، قسطاش خیلی خیلی کم بنظر میاد ...

الان هفت نیلیونه قسطش

تمی دونستم بانک مسکن برای اوراق وام میده مطمئنی؟

اون موقع که میداد

وقتی دوتا ماشین داری مسلما فروش ماشین اول به نفعه ات هس گلم تا اینکه این همه وام و اوراق بدی

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
2706