2726

شما به چه میزان میخوردین؟؟

چقدر برنج چقدر نون و.... میشه میزانشو بگین ببینم من زیاد میخورم

هفته ۳۰ تا الان ۱۳ کیلو اضافه کردم😔 دیابت و فشار ندارم

یبوست دارم شاید درهفته یه بار بتونم برم دسشویی از اینم میشه باشه ؟؟

غذامم کم میکنم همش ضعف میکنم پامیشم میخورم🤦🏼‍♀️

تا ۱۵ هفته و ۳روز که وزن کردم از حدودا ۵۸_۵۹ شده بودم ۶۶🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ الان ۱۸هفته و ۵روزم..نمیدونم چقد شدم😑

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا اندازه نگرفتم ولی اون موقع من تا آخر بارداری ۱۹ اضافه کردم، بهداشت هم خیلی میترسوندن منو که برو متخصص تغذیه و  طبیعی نیست و ... هر هفته میکشوندنم مرکز بهداشت وزن کردن و ... 😐😑 ولی مشکلی پیش نیومد خداروشکر. خلاصه خیلی اذیت کردن جوری که بارداری بعدی عمرا برم عمرا  

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2728
تا ۱۵ هفته و ۳روز که وزن کردم از حدودا ۵۸_۵۹ شده بودم ۶۶🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ الان ۱۸ه ...

قدت چنده؟

من اضافه وزنم داشتم با قد۱۶۰ الان ۸۰ کیلوام😑

والا من که حامله نشده اندازه دو تا زن حامله میخوردم پیاده روی هم برو آب زیاااد بخور 

من اگه مثلا صبحونه یه نان لواش

ناهار اگه نونی بود یدونه برنجی بود ۲ کفگیر

شامم یه نون

درطول روزم یدونه ملون کوچیک بخورم خیلییییی زیاده؟

بچم بریچه نمیخوام بچرخه اگه پیاده روی کنم میچرخه😂

قدت چنده؟ من اضافه وزنم داشتم با قد۱۶۰ الان ۸۰ کیلوام😑

۱۶۳😑

میخوام خودمو بزنم.. رونام بهم میچسبه.. اوا بخاطر هماتوم بعد بخاطر جفتم ک پایین بود نباید پیاده روی میکردم..الانم حسابی تنبل و سنگین شدم🤦🏻‍♀️

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
بنظر من شما یبوست رو درمان کن.‌ از سبزی و سالاد استفاده کن. شیرینی قند و شکر کمتر بخور. وعده های غذا ...

هرچی دارو میخورم خوب نمیشه که

من دوسالی میشه یبوست دارم انواع راه هارو امتحان کردم ولی خوب نمیشه

خیلی عذر میخوام اکثرا به کمک آب ولرم میرم 

۱۶۳😑 میخوام خودمو بزنم.. رونام بهم میچسبه.. اوا بخاطر هماتوم بعد بخاطر جفتم ک پایین بود نباید پیاد ...

دقیقا مثل منی

منم هماتوم داشتم و جفتم پایین بود ولی تا هفته ۲۰ فک کنم ۳ کیلو زیاد کردم

مولتی میخوری؟

سلام عزیزم پیشنهادم بهت اینه قند مصنوعی و لبنیات رو حذف کن فقط برای یک هفته و سبزیجات زیاد بخور 

ضمنا غذا هارو با نون بخوری بهتره تا برنج 

خوابت هم تنظیم کن یعنی ساعت۱۱ شب بخواب 

صبح هم تا قبل ساعت ۱۱ ظهر برو بیرون نیم ساعت پیاده روی کن 

توی یه هفته میبینی که بیشتر از یک کیلو کم کردی 

ضمنا صبحانه هم میوه خالی یه میوه هایی که قند زیاد دارن نخور به جاش اوتمیل بخور که جو دو سر پرک رو یکم اب میریزی میپزه بعد روش عسل و یه واحد میوه مثل سیب خورد شده میریزی و میخوری 

البته باید جو رو شب قبل درست کنی و بذاری یخچال که خنک شه 

بشقاب غذاهات هم باید نصفش دقیقا سبزیجات باشه و یک چهارم پروتئین و یک چهارم هم کربوهیدرات که میشه سیب زمینی و برنج و نون 

پیشنهادم برای سبزیجات کنار بشقاب، کرم بروکلی نیم پز _ فلفل دلمه ای پخته _ سبزی خوردن و .... 

اگه کره بادوم زمینی داری میتونی برای صبحانه یا میان وعده ازش استفاده کنی اگه نداری بادوم زمینی پخته شده ( همون پسته شام) رو بگیر و بدون پست بخور اندازه یه مشت 

خیار و هویج هم بخور اگه گشنت شد بین وعده هات 

اگه تونستی دانه چیا بگیر و قاطی همون اوتمیل بکن یا بریز تو آب ( مثل تخم شربتیه و باید بذاری چند ساعت خیس بخوره تا حسابی لعاب بندازه) چیا چون فیبر داره برای یبوستت مفیده

عزیزم انجیر خشک خیس کن توی آب بخور

روغن زیتون روی سالاد بریز بخور 

آب هم به اندازه و خوب بخور انشاالله یبوستت خوب بشه

من که ۱۶ هفتم ویار دارم ۵‌کیلو کم کردم حالا نمیدونم کی خوب میشم و کی وزن اضافه میکنم‌. 

دقیقا مثل منی منم هماتوم داشتم و جفتم پایین بود ولی تا هفته ۲۰ فک کنم ۳ کیلو زیاد کردم مولتی میخور ...

🤦🏻‍♀️من فقط زیاد میکنم..

نه

تازه از ۱۸هفته قرص آهن شروع کردم و ی بار قرص کلسیومی ک ویتامبن دی و .. داره خوردم

سلام عزیزم پیشنهادم بهت اینه قند مصنوعی و لبنیات رو حذف کن فقط برای یک هفته و سبزیجات زیاد بخور  ...

چیا واسه بارداری مضر نیست؟

همون که وسطش نارنجیه و کناره هاش کرم؟اینم امتحان کردم جواب نداد

2706