خیلی خجالت میکشم جلو همسرم خیلی شل شده اعصابم خرد شده. الان زایمان دوم انجام دادم و باز شیر میدم ولی کم .بیشتر شیر خشک .چیکار کنم .از عمل اینا میترسم

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

بچه هات که بزرگتر شدن برو باشگاه. 

هم اندامت هم سلامتی 

هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است. شهید همت              🔵باید چند بار وصیت حاج قاسم را خواند.....جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه هات که بزرگتر شدن برو باشگاه.  هم اندامت هم سلامتی

یعنی درست میشه پوستش انکار کش اومده

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2728
بچه هات که بزرگتر شدن برو باشگاه.  هم اندامت هم سلامتی

باشگاه ک سینه رو نمیبره بالا و سفت کنه ماهیچه ک نیس بافته

برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستین😞حال دلم خیلی بده دعام کنید💔
باشگاه ک سینه رو نمیبره بالا و سفت کنه ماهیچه ک نیس بافته

من یکسری ورزش ها دیدم 

بی تاثیر هم نمیتونه باشه 

هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است. شهید همت              🔵باید چند بار وصیت حاج قاسم را خواند.....جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص)
زیاد شیر بدی دیگه همینه کاریش نمیشه کرد

اعتماد به نفسم رفته 

از خونه بابات نیاوردی که خجالت میکشی هرچند اگه از اولم اینطوری بود خجالت نداشت همه خانما بعد زایمان و‌شیردهی فرم سینه و شکمشو تغییر میکنهدبعدا به مرور بهتر میشه ولی مثل قبل نمیشه و این اتفاق اصلا خجالت آور نیست طبیعته انسانه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
من مثل تو ام اسی😞از همون اول شل بود ولی الان دیگه کاملا افتاده شده

ن برای من کاملا سفت بوده اول .الان اینجوریه

2706